Finále U.S. Kids Golf Nová Amerika

29.08.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky

Třídenním finálovým turnajem 26. – 28. 8.2011 vyvrcholil VI. ročník U.S.Kids Golf Tour na hřišti Nová Amerika. Celkově 110 hráčů a hráček ve 14 kategoriích, kteří si vybojovali účast na tomto finále, přijelo bojovat o celkové vítězství a hlavně o nominaci na evropské a světové finále U.S.Kids Golf 2012.
Příslibem pro český golf je vzrůstající úroveň hry všech dětí, nejen v oblasti techniky , ale i markantní posun v taktice hry. Druhý den jamce č 8. Maple Hills par 4 zahrála Adélka Němcová z červených odpališť Hole in One. Ocenění patří nakonec všem účastníkům a jejich rodičům.

Příjemným zpestřením byla návštěva Kláry Spilkové v sobotu po druhém kole turnaje. Klára s dětmi odehrála exhibiční turnaj na 7 jamek. Atmosféra této akce byla úžasná, a byla ukončena klasickou autogramiádou a focením Kláry s jednotlivými dětmi.

Soutěžní výbor děkuje hřištím, partnerům, rozhodčím a všem, kteří se podíleli na uspořádání letošního ročníku U.S.Kids Golf Tour.