Finále Czech Pro-Am Teaching Tour

30.09.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
Rudolf Nechanický jr.

Czech Pro-Am Teaching Tour 2019 – finále Černý Most (30.9.2019)

Finále Czech Pro-Am Teaching Tour na Černém Mostě rozhodovalo ve větrné bouři Mortimer o letošním vítězi celé túry učících profesionálů.

Závěrečný turnaj  v kategorii Pro vyhrál Rudolf Nechanický (+2). V kategorii Apprentice zvítězila Edita Urbanová (+11) a kategorii amatérů ovládl Jiří Král (33 bodů Stabelford).

Absolutním vítězem Czech Pro-Am Teaching Tour 2019 se stal Rudolf Nechanický jr. Započítávají se mu tři vítězství po 9.000 korunách a jedno šesté místo, celkem za 3.833 korun, 30.833 Kč. Druhé místo obsadil Vítek Šimek (27.400), třetí místo získal Lukáš Lizánek (26.750).

„Pár turnajů jsem už vyhrál, včetně loňského finálového Černého Mostu, ale celou sérii ještě ne. Je to pro mě velký úspěch,“ řekl Rudolf Nechanický, Teaching Pro z pražských Hodkoviček a rodák z Mariánských Lázní.
Jak zněl recept na úspěch? „Neměl jsem čas na trénink, stěhovali jsme se, ale aspoň nebyl prostor myslet na golf a čistá hlava pomohla. Od turnaje jsem nic neočekával, a tím je to cennější,“ dodal Nechanický, hrající jako mnozí jiní v kulichu, s partnerkou zapojenou coby caddie a zachumlanou do zimní bundy.

Charitativní tombola pro nemocnou Viktorku Mužíkovou tentokrát vynesla 15.700 korun. Hlavní cenu, podepsaný dres hokejisty Ondřeje Paláta z Tampy vyhrál Martin Hájek. Následoval raut se suši a burgery restaurace Kóbe a poděkování: partnerům tour v čele se značkami NoH2O, Seat a Kjus a také pořadatelům, Jiřímu Moučkovi, Janu Juhaniakovi a Radce Važanské.

Výsledky finále       Order of Merit

Odkazy:   GR Černý Most   Hřiště na satelitní mapě    Stránky Czech Pro-Am    Loňské zpravodajství