DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Video – Farewell prezidenta PGAC Petra Nitry

11.01.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
NitraPetr10012018

Petr Nitra – prezident PGAC 2002 – 2017

Golfista tělem i duší, gentleman ze staré školy zjevem i projevem. Dlouholetý prezident Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v České republice Petr Nitra uzavírá šestnáct let svého působení ve vedoucí funkci PGAC – profesního sdružení českých golfových profesionálů. Do funkce byl zvolen čtyřikrát za sebou, po páté už kandidovat nebude.

Asociace českých golfových profesionálů je sdružení výrazných lidských a pedagogických individualit, s pochopitelně velmi různorodým názorovým spektrem a individuálnímui zájmy. Udržet pohromadě a vést tak vířivou společnost vyžaduje osobnost pevného charakteru se schopností naslouchat, hodnotit a hledat nejlepší cestu. Petr Nitra to umí, a proto byl prezidentem PGAC šestnáct let, celou jednu generaci. To je hodně dlouhá doba, po kterou musel překonávat společenské a profesní překážky v golfovém prostředí, vnitřní rozbroje sdružení, věřit svému poslání a směrovat PGAC k jejímu hlavnímu cíli, vychovávání kvalitních golfových pedagogů. V sobotu jeho úloha končí. Pomyslné žezlo šéfa českých profesionálů předá jednomu ze tří kandidátů, kterého Valná hromada zvolí za nového prezidenta.

Odcházejícího prezidenta Petra Nitru  jsme požádali o závěrečný pozdrav našich čtenářů na kameru.
Celá redakce Golf.cz přeje této významné osobnosti českého golfu hodně klidu a pohody, zdraví, štěstí a spokojenosti do další životní etapy.

Rozloučení Petra nitry

.

Počet přečtení: 319
Komentáře
 • Michael Jon napsal:

  Bylo mi ctí Petrovi jako prezidentovi PGA of Czech Republic z pozice generálního sekretáře s jeho prací pomáhat. Jsem mu vděčný za neuvěřitelně mnoho věcí. Tou základní je můj vztah k profesionálnímu golfu, který díky Petrovi nabyl zcela nové rozměry.

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017