Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Farewell Kláro Spilková

17.01.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Klára Spilková

Klára Spilková

Společnost Volvo, partner Kláry Spilkové po celou dobu její profesionální kariéry, uspořádala pro svojí ambasadorku tradiční lednový brunch v Průhonicích. Setkání Kláry s partnery a novináři se uskutečnilo tři dny před jejím odletem do USA, kde se bude zabydlovat ve svém novém bytě v Sarasotě.

Klárku přijela pozdravit celá golfová novinářská obec, přátelé, spolupracovníci, Klárčin manažer Petr Žák a televize Golfchannel, která bude turnaje LPGA a Spilkové přenášet.

Na oslavě, kterou Kláře k jejím 24. narozeninám přichystalo české zastoupení značky Volvo, převzala oslavenkyně již tradiční dort z rukou jeho ředitelky. Paní Šárka Heyna Fuchsová – mimochodem momentálně jediná žena, která v Česku vede automobilovou značku – popřála mladé golfistce štěstí nejen v osobním životě, ale především v profesní sezoně.

Spilková má v Česku nadále k dispozici Volvo XC 60 D5 v nejvyšší výbavě. „XC60 je pro mě ideální. Je výborná do města i na dálnici, vleze se mi do ní všechno, co potřebuji, a přitom je kompaktnější než devadesátka. A samozřejmě skvěle vypadá,“ vysvětlila Klára svou volbu. Vedle prostoru a komfortu si chválí hlavně masážní funkci předních sedadel či audiosystém Bowers & Wilkins, který je skutečným vrcholem mezi automobilovými audii. „Cítím se tu dobře. To je pro mě důležité, auto je můj druhý domov, trávím v něm spoustu času, někdy v něm i spím.“

Spilková odlétá do USA v neděli. Po zabydlení cestuje do Austrálie, kde jako hráčka LPGA odehraje svoje první turnaje: ISPS Handa Vic Open a ISPS Handa Womens Australian Open.
Poté s krátkou přestávkou v Čechách by měla hrát turnaj v arizonském Phoenixu.

Farewell Kláro Spilková, přejeme samý úspěch.

foto Petra Doležalová a Ivan Paggio

.