Fanoušek vysvětluje, proč hodil po Tigerovi párek v rohlíku

14.10.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Muž z Kalifornie, který byl zatčen za to, že během turnaje hodil po Tigeru Woodsovi hot dog, se vyjádřil ke svému činu. Údajně chtěl udělat něco odvážného a skandálního. To se tedy Brandonovi Kellymu, jak se muž jmenuje, opravdu podařilo.

Prý je Woodsovým fanouškem a nápad dostal poté, co se díval na film „Drive,“nedávno uvedeného filmu, ve kterém hraje Ryan Gosling profesionálního řidiče, který si přivydělává jako dovolenkový řidič.

Na Tigera Golsing zaútočil hot ogem právě proto, že byl inspirován filmem. „Hned, jak film skončil, jsem si řekl, že musím udělat něco úžasného a odvážného,“ přiznal se Golsing. Kancelář šerifa v Santa Claře potvrdila, že jednatřicetiletý muž byl zatčen za rušení klidu v nedělním kole turnaje Frys.com v San Martin poté, co na Woodse ječel a mrštil po něm zmíněný párek v rohlíku.

Woods si hot dogu podle svých slov všimnul až, když byl ve vzduchu. Kvůli tomuto netradičnímu vyrušení, neproměnil svůj pat na birdie.

Woods se k incidentu vyjádřil takto: „Nějaký muž přiběhl ke greenu s hot dogem v ruce. Nevěděl jsem, že bude něco házet, soustředil jsem se na své patování, když začal ještě k tomu ječet. Pak najednou ležel na zemi a připravoval se na zatčení s rukama za zády.“

Kelly měl vše detailně promyšlené, v neděli ráno dal na svůj facebook fotku onoho hot dogu. Policie potvrdila, že Kellyho nevhodné chování bude pravděpodobně potrestáno pokutou a veřejně prospěšnými pracemi.  


Aneta Zárubová