Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

European Olympic Hopes Trophy 2019

28.04.2019 | ČGF - Luboš Klikar | publikováno v rubrice Novinky
A A A
EOHT19645

Český chlapecký a dívčí tým

European Olympic Hopes Trophy, Brno Kaskáda (23. – 27.4.2019)

První reprezentační výjezd v tomto roce přinesl českým barvám velký úspěch. V 7. ročníku European Olympic Hopes Trophy do 16 let  ve slovinských Moravských Toplicích česká děvčata zvítězila a chlapci skončili druzí. Ziskem zlata a stříbra se česká výprava stala nejúspěšnější ze šesti startujících zemí.

Jako první se ze zisku stříbrných medailí radovali chlapci, kteří v dopoledním utkání přesvědčivě porazili Maďarsko 4:1. Vítězství je o to cennější, že v předcházejících dvou letech se z něj radovali Maďaři, a to dokonce na české půdě na Kaskádě!

Němci nenechali nikoho na pochybách, že do Moravských Toplic přivezli nejlepší hráče do 16 let a domácí Slovince „přejeli“ jednoznačně 5:0.

Poslední utkání v kategorii dívek proti sobě svedla Česko a Německo, resp. Slovinsko a Slovensko. Naše hráčky zvítězily i nad silnými Němkami a slavily zisk zlatých medailí.

Oběma našim družstvům a realizačním týmům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci českého golfu.

Pořadí v soutěži chlapeckých týmů: 1. Německo, 2. ČR, 3. Slovinsko, 4. Itálie, 5. Slovensko, 6. Maďarsko.

Pořadí v soutěži dívčích týmů: 1. ČR, 2. Slovensko, 3. Německo, 4. Slovinsko.

Sestava českého týmu chlapců:  David Mlýnek, Nikolas Stoulil, Lukáš Kessler, Patrik Pečinka, David Tomi a Patrik Vinter, kapitánem je Luboš Klikar, trenérem Petr Moučka.

 Sestava českého týmu dívek:  Sofie Dimitrova, Michaela Marková, Natálie Saint Germain, Barbora Bujáková, Lucie Váchová a Klára Hurtová, kapitánkou je Lucie Hinnerová, trenérem Ladislav Trubač.