20. ročník Erpet Golf Centrum Cupu

17.11.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jiří Němeček

Erpet Golf Centrum Cup je zároveň Mistrovstvím České republiky ve hře na jamky na Full Swing Golfových Simulátorech. Mistrovství se účastnili vesměs pražští hráči. Protagonistkou turnaje je mladinká Kristýna Frýdlová, která prošla pavoukem turnaje až do finále a postarala se cestou o pořádná překvapení. Podlehli jí zkušení Cyril Cejnar, Vojtěch Dostál i Martin Bešta, stejně jako ostříleny David Zelinka prohrál s nadějným Václavem Léblem.
Vítězem 20. Erpet Golf centrum Cupu a Mistrem ČR na jamky na FSG 2013 se stal profesionál Jiří Němeček, který až ve finále zastavil svojí reprezentační svěřenkyni Kristýnu Frýdlovou. O třetí místo se podělili Martin Bešta a David Štrouf.

Konečný pavouk

 

Zní to neuvěřitelně, ale Erpet je tady již dvacet let. Bývalá sportovní hala se v roce 1994 přeměnila na první indoroové centrum v Čechách s tehdejším divem světa, čtyřmi full swing golfovými simulátory. První úštěpky a pochybnosti o účelnosti takového zařízení brzy vyprchaly. Erpet Golf Centrum od začátku plnilo význam svého jména a začaly se z něho řinout golfové talenty. Hráči Erpetu jsou trvale na výkonnostní špičce a reprezentanty České republiky.

Zároveň s intenzivní golfovou aktivitou dospělých se Erpet stal jedním z nejužitečnějších středisek dětského golfu u nás. Intenzita a obsazenost dospělé Ligy Erpet Golf Centra, sobotních juniorských a nedělních dětských turnajů nemá v Česku obdoby. Program tohoto střediska není dán pouze jeho velikostí, vybavením pro golf a další sporty a skvělou restaurací. Je především dán bohatým sportovním a společenským životem, který českému golfu již mnoho přinesl.

Erpet Golf Centrum Cup odstartuje sportovní část oslavy 20. výročí  kvalifikací dvacátého ročníku Erpet Golf Centrum Cupu a velké finále se bude hrát v neděli 17. 11. 2013.
Lze předpovídat velmi napínavé boje o stupně nejvyšší. Přihlášeni jsou vítězové z let minulých, hráči, či hráčky z řad mládežnické reprezentace, profesionální trenéři a mnozí dobří golfisté, kteří se též chtějí utkat o prvenství.

Pátek – 15. 11.
Kvalifikace na rány
Sobota – 16.11
Kvalifikace na rány – dopoledne
Jamková hra – odpoledne

Neděle – 17. 11. Finále
Vyhlášení výsledků EGC Cupu
Rozlosování Herbadent Ligy Erpet Golf Centra
Křest knihy Daniely Gaudlové

Odkazy: … Erpet Golf CentrumGolf Club Erpet PrahaErpet GolfCentrum Cup 1999DětskéMasters 1999

 

.