Ernie Els se rozešel s manažerem Chubby Chandlerem

25.09.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Lze říci, že nikdo jiný spojený s profesionálním golfem neměl tak úspěšný rok, jako superagent Andrew „Chubby“ Chandler, jehož klienti letos zapisovali výhry po celém světě, včetně každého ze tří prvních majorů sezóny.  Pokud si nevzpomínáte, těmito vítězi byli Charl Schwartzel na Masters, Rory McIlroy na U.S. Open a Darren Clarke na British Open. Bohužel nyní ale Chandler ztratil jednoho ze svých nejdelších hráčů,Ernieho Else. Els zprávu o svém odchodu oznámil na svém webu. Sdělil, že opouští Chandlerovu agenturu International Sports Management a bude hledat zástupce blíže svému domovu v USA na Jupiter ve státě Florida.

„Cítím se, že je to správný čas k tomuto rozhodnutí a udělat krok. Po mnoha letech se základnou ve Velké Británii a po náročném cestování po celém světě na golfových okruzích od dob, co jsem přestoupil k profesionálům, je nyní příjemnější všechny své aktivity směřovat na jedno místo,“ sdělil Els na svých stránkách.

Els s Chubby Chandlerem spolupracuje od roku 2004 a uvedl, že je jemu a celému ISM týmu velmi vděčný za čas, který mu věnovali.  Els na svých stránkách napsal, jak ho těší, že mohl být spojen s jedněmi z nejtalentovanějších hráčů světa, jeho kolegy Louisem Oosthuizenem, Charlem Schwartzelem, Rory McIlroyem a Darrenem Clarkeem stejně tak jako se světovým hráčem číslo dva, Lee Westwoodem. Rozchod to byl tedy v dobrém, vše uzavřel větou: „Přeji všem v ISM, aby se jim nadále dařilo.“

Aneta Zárubová