Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Ernie Els na Karlštějně

23.07.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Třetí ročník Mezinárodního týdne golfu (IGW) proběhl na Karlštějně. Alan Babický opět přivedl do České republiky představitele světového golfu na třídenní svátek golfového umění. Letošními hvězdami jsou Ernie Els, Simon Holmes a Fanny Sunesson. Akci zaštítil formálně i vlastní přítomností premiér Mirek Topolánek   

 

 

Mezinárodní týden golfu, International Golf Week (IGW) na Karlštějně měl letos opět bohatý program.
V pondělí se konal turnaj IGW 08 Amateur Open, ve kterém zvítězili ve svých kategoriích Radek Jehlička, Karel Procházka a Míša Rudová. Z populárních osobností se turnaje zúčastnili Marek Eben, Jiří Bartoška, Kateřina Neumannová, Milan Lasica. Z golfového prostředdí hráli viceprezident ČGF Jan Herman, Petr Kupf, Zdeněk Kverka, Jan Loužecký, Míša Rudová a Iva Škvárová.
Večer se konala večeře s Ernie Elsem.

V úterý program startoval klinikou Ernieho Else s lekcí pro vítěze pondělního turnaje a vybraných hostů, klinikou Simona Holmese a seminářem Fanny Sunesson. Šestijamkové exhibiční utkání Ernie Else a VIP osobností, kterého se účastnil premiér Mirek Topolánek a ministr Petr Gandalovič. Úterý končí tiskovkou a galavaečerem.

Ve středu se odehrály Kliniky Simona Holmese a Fanny Sunesson, Longest drive Challenge a Big Putt Contest. IGW 2008 skončil zahradní party v Hotelu Intercontinental.

.Z archivu Golf.cz : …… IGW 2007 …….. IGW 2006

.

Foto: Ivan Paggio

vice foto hledejte na www.golf-foto.cz Antonína Krčmáře


 

 

.