Ernie Els hlavním hostem na International GolfWeek ´08

16.06.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Ve dnech 21. až 23. července, tedy pouhý den po skončení British Open, začíná v Praze a na Karlštejně třetí ročník International GolfWeek. Mezinárodní týden golfu bude letos jednou z největších akcí golfové sezóny. Podobně jako u prvních dvou ročníků zajistila společnost Ingolf, organizátor celé akce, špičkové obsazení osobnostmi světového golfu a letos dokonce jednou z hvězd nejzářivějších.

 

V rámci 3. ročníku Mezinárodního týden golfu, což je český ekvivalent oficálního názvu International GolfWeek (IGW 08) navštíví Čveksou republiku momentálně trojnásobný držitel grandslamových titulů, nedávný vítěz turnaje Honda Classic na US PGA Tour a jedna z největších hvězd světového golfu, pan Ernie Els. Během své kariéře vyhrál více než 60 turnajů po celém světě. Podle odborníků je Ernie Els hlavním vyzývatelem Tigera Woodse v boji o světový trůn.
„Ernie vzkazuje návštěvníkům IGW ´08, že pokud se mu podaří získat na British Open Claret Jug, tak ho přiveze ukázat do Prahy… „

Je to poprvé v historii českého golfu, kdy se akce na našem území zúčastní takto vysoko postavený hráč aktuálního světového žebříčku. Diváci ho budou moci shlédnout v průběhu podvečera 21. července a v průběhu úterý 22. července na hřišti Golf resortu Karlštejn v bohatém golfovém programu. Třetí den IGW08 bude především věnován dalším atraktivním hostům: Fanny Sunesson, jedné z nejlepších světových caddy, která v současnosti pracuje pro Henrika Stensona a stála po boku Nicka Falda při zisku většiny ze šesti jeho grandslamových titulů. Fanny Sunneson patří k největším světovým odborníkům na strategii hry. Třetím hostem je přední evropský trenér  Simon Holmes.

Diváci a účastníci mají možnost zažít lekce s trenéry, které znali doposud jen ze stránek golfových časopisů či vidět zblízka práci špičkových profesionálů. Veškeré akce navíc probíhají ve velmi otevřené a přátelské atmosféře, ve které se neustále nachází příležitost pro osobní kontakt, fotografie, podpisy či jen přátelský drink s některým s oficiálních hostů. Veškerý program je tlumočen.

Po dvou úspěšných ročnících se akce postupně vyvinula v několikadenní festival golfu a všeho dobrého co k němu patří. Třetí ročník opět nabízí všem návštěvníkům jedinečné a neopakovatelné tréninkové, herní a společenské zážitky s golfovými jmény.
Třídenní program nabízí spoustu od rána do večera spousty zajímavých akcí, soutěží, lekcí přednášek, exhibicí a dalších zábavných i poučných věcí zároveň. Od exhibic, osobních setkání, lekcí, přednášek až po soutěže pro návštěvníky jimž vévodí soutěž Big Putt o 33.333 Kč. Celý program odstartuje IGW 08 Open. Golfový turnaj pro amatéry. Přibližně 15 dní před turnajem budou otevřená nevyužitá místa pro zájemce z řad veřejnosti. Výsledky vyhlašují a ceny předávají Oficiální hosté IGW v čele s Ernie Elsem. Vítězové kategorií získávají právo na start v Lekci vítězů. Účastníci turnaje mají právo se zúčastnit soutěže „Poraž Ernieho Else Skills Challenge“ .
Veškeré podrobnosti o International GolfWeek 2008 najdete na www.igw.cz.