ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Dvacel let trenéra Pavla Niče

27.04.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pavel Nič

Nejúspěšnější český golfový trenér Pavel Nič oslaví letos dvacáté výročí svého pedagogického působení. Má se za čím hrdě ohlédnout. Jeho žáci a odchovanci dosáhli téměř padesáti národních a mezinárodních mistrovských titulů. Byl také trenérem reprezentačního týmu České republiky. V současné době vede prestižní Golfovou akademii Pavla Niče v Čechii, která má na vývěsním štítu jména předních českých hráčů. Jsou to mnonásobní amatérští mistři republiky Gabriela Teisingová, Petra Kvídová, Roman Svoboda, Lucie Šarochová, Zuzana Mašínová a dnes již čtyřnásobný profesionální mistr ČR  Petr Nič.

Aktuální vizitkou trenéra Pavla Niče jsou nejlepší hráči naší země:  Klára Spilková, Petr Nič, Kateřina Krásová nebo Vojta Dostál. Kromě uvedených vychovává  Pavel Nič další mladé talenty, které se již důrazně prosazují na mládežnických turnajích a připravují se na vstup do světa velkého golfu.

K  dosavadním úspěchům Pavlu Ničovi ze srdce blahopřejeme. Do druhé dvacetiletky přejeme neutuchající energii a českému golfu mnoho dalších mistrů  s jeho trenérským  podpisem.

.

Počet přečtení: 1 864
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017