Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

DŘEVÁK ROKU 2001

27.09.2001 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

O nejprestižnější z golfových titulů se bojovalo ve středu na líšnickém kolbišti. Šestnáct udatných reků soutěžilo ve dvojicích o magický dřevěný střevíc. Dvojice byly umně sestaveny soutěžním výborem tak, aby zmizely všechny papírové předpoklady a všechno bylo jinak. Rytíři dali do soutěže všechen svůj nemalý um a zkušenost, Rvali se s nepřízní počasí i hřiště, bojovali seč síly a provozní náplně stačily.
Leč pouze dva mohli být nejlepší, ti vyvoleni.O nejprestižnější z golfových titulů se bojovalo ve středu na líšnickém kolbišti. Šestnáct udatných reků soutěžilo ve dvojicích o magický dřevěný střevíc. Dvojice byly umně sestaveny soutěžním výborem tak, aby zmizely všechny papírové předpoklady a všechno bylo jinak. Rytíři dali do soutěže všechen svůj nemalý um a zkušenost, Rvali se s nepřízní počasí i hřiště, bojovali seč síly a provozní náplně stačily.
Leč pouze dva mohli být nejlepší, ti vyvoleni. Stali se jimi po zásluze pánové Tomáš Cejnar a Václav Kotek, kteří dokázali rozdat hřišti i soupeři nejvyšší počet ran. Dětěm a vnoučatům budeme vyprávět ságu o udatnosti těchto dvou hrdinů. Ničeho nezalekli, srdnatě šermovali golfovými holemi, pilně odkrývali syrou zem a jejich zasloužený výsledek je nápadně podobný telefonnímu číslu na hasiče.
Budiž rekům těmto věčná čest a sláva. Jejich jména nechť jsou s úctou vyryta do všech kamenů naší veliké země a ústy poslů oznamována do zemí všech světových stran.