obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Donald Trump opět šokuje: Konec golfu, pokud vyhraje demokrat

05.01.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

trumpMiliardář, golfový developer a kanditát na amerického prezidenta Donald Trump ve své volební kampani myslí i na golfisty. Po jeho výrocích o muslimech či Mexičanech, opět šokuje.

Respektive spíš varuje, tentokrát ne proti imigrantům, ale proti následkům toho, co se stane, pokud právě on nebude zvolen americkým prezidentem v listopadu 2016.

Donald Trump posílá vzkaz všem golfistům v USA: Pokud bude zvolen demokratický kandidát Bernie Sanders, Pro Ameriku to bude znamenat konec golfu!

Během svého proslovu v Hilton Head Island, S.C., Trump promluvil k místním o tom, co by pro ně znamenalo, kdyby byl do úřadu zvolen jeho konkurent.

„On [Bernie Sanders] chce vaše daně. Přemýšlejte o tom. Tenhle chlápek chce zvednout daně o 90 %. Zbožňuji toto místo, byl jsem tady již mockrát. Je to skvělá oblast pro golf, že? Ale jestli bude zvolen Sanders, nebude zde už žádný golf. Nezbudou vám žádné peníze na hru,“ řekl Donald Trump.

 

Donald Trump vlastní několik významných golfových hřišť po celém světě, ale během jeho kontroverzní kandidatury na amerického prezidenta, spousta golfových organizací, včetně PGA Tour, zvažuje, že své turnaje kvůli jeho výrokům přesunou na jiná hřiště, která nebudou spojena se jménem Trump.