Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Dny otevřených dveří

27.08.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V letošním roce připravila Česká golfová federace výrazně odlišnou formu Dne otevřených dveří, než jak jsme ji znali z minulých tří let. Jednotný termín Dne otevřených dveří nahradila mnohočetná akce, která se rozprostřela po celé České republice. V Praze se mohou návštěvníci s golfem seznámit  31.8. v Golf Clubu Hodkovičky, Praha 4 a 14.9. v Golf Clubu Praha, Motol Praha 5.

(ČGF) Na 54 golfových hřištích v Čechách i na Moravě od května do září probíhá nový projekt s názvem „Golf je hra – hrou ke golfu“. Ten má přiblížit golf široké veřejnosti formou zábavného programu, jehož součástí je například golfová počítačová hra či tipovací soutěž o vůz Mazda 2. Pochopitelně se na jednotlivých hřištích zájemci seznamují především se základy golfové hry a to pod vedením kvalifikovaných instruktorů a trenérů.
 
 V rámci letošního projektu „Golf je hra – hrou ke golfu“ proběhlo i pět samostatných akcí – roadshow v hlavních regionálních městech – v Ústí nad Labem, Hradci Králové, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Roadshow měly za úkol podpořit jednotlivé „Dny otevřených dveří“ v regionech. Proto místem jejich konání byly plochy před nákupními centry v těchto městech. Na těchto „negolfových“ místech si pak zájemci mohli vyzkoušet základy golfové hry na improvizovaných odpalištích, soutěžili o ceny a v průběhu pětihodinového programu mohli shlédnout i vystoupení zajímavých hostů.
 
 Název „Golf je hra – hrou ke golfu” vystihuje podstatu nového celoročního projektu, který má za cíl oslovit veřejnost, mládež i celé rodiny. Má ukázat golf jako stále populárnější sport pro všechny věkové a ekonomické skupiny. Projekt očekává, že se zvýší povědomí o golfu a že přiláká k tomuto sportu další nové hráče. Sekundárním efektem je pak seznámení návštěvníků s konkrétním hřištěm v daném regionu.

 V Praze proběhnou na přelomu srpna a září dvě akce v rámci projektu “Golf je hra – hrou ke golfu” a to:

31.8. Golf Club Hodkovičky, Praha 4
14.9. Golf Club Praha, Motol, Praha 5

Projekt je podrobně prezentován na webových stránkách www.golfjehra.cz, kde si lze prohlédnout mimo jiné i příslušný golfový areál. Na samotném dni pak budou nejen profesionální trenéři golfu, ale naleznete zde i speciální stan pro děti i dospělé s počítačovými konzolemi a hrou Tiger Woods PGA TOUR® 07. Všichni návštěvníci se mohou zúčastnit výherních soutěží, – ta hlavní bude o vůz Mazda2.

Celoroční koncept „Golf je hra – hrou ke golfu“ je podpořen mezi mládeží e-mailovou kampaní a komunikován bude také samostatnou mediální kampaní.

Více informací o projektu naleznete na www.golfjehra.cz

V případě dotazů kontaktujte generálního sekretáře České golfové federace, Miroslava Holuba
na tel/fax: +420 257 318 618 nebo e-mail: secretary@cgf.cz