Diamantová Klára Spilková

13.10.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Ve čtvrtek 13. října v deset hodin dopoledne proběhla tisková konference nejlepší české golfistky Kláry Spilkové, která je zároveň historicky nejmladší hráčkou Ladies European Tour. Při té příležitosti Klára zahájila spolupráci s největší českou diamantovou společností Diamonds International Corporation. Konference se konala v prostorách  showroomu Diamonds International Corporation v Široké ulici 15 na Praze 1.

Spolupráce Kláry s D.I.C je zatím roční s opcí na další pokračování. D.I.C je českou mezinárodní diamantovou společností a je relativně mladá, i když již stačila zahájit expanzi docelého světa, byla založena roku 2006. Letos společnost vstoupila i na Asijský trh a otevřela svou první pobočku v čínském Shenzenu. Spolumajitel společnosti D.I.C., MUDr. Luboš Říha Kláru přirovnal k diamantu českého golfu. Klára společnost zaujala svými ambicemi. „Je podobně ambiciózní jako naše společnost, velmi nás těší spolupracovat s takovými lidmi,“ dodal na Klářin účet Mudr. Říha.

Klára dává lekci patování spolumajiteli společnosti MUDr. Luboši Říhovi

Pro Diamonds International Corporation má Klára Spilková důležitý význam také jako prototyp úspěšné ženy, která je půvabná a ráda se líbí. Ve sportovním ohledu je symbolem zhodnocení předpokladů, tak jako investiční kameny, a ukázkou dokonalosti přírody, tak jako briliantové  šperky, které společnost D.I.C. nabízí.

S výrobcem diamantového putteru panem Petrem Tippeltem
Klára je ze spolupráce také nadšená a sama řekla, že je už ve věku, kdy do diamantů postupně dorůstá. „Jsem ráda, že mi D.I.C. také pomůže pokrýt potřebné náklady na sezónu,“ dodává Klára, která se těší, že jednou bude brilianty nosit. Tato mezinárodní společnost má v plánu Kláru v budoucnu propojit i se svou asijskou VIP klientelou.

Součástí tiskové konference bylo i představení, nejdražšího putteru v Evropě, který je osázen třemi jednokarátovými brilianty v hodnotě půl milionu za jeden. Celková cena putteru, který vyrobil pan Petr Tippelt, je odhadována na dva miliony korun. Pan Tippelt vysvětlil, že hůl byla vyrobena z jednoho kusu oceli a je zcela funkční, což si měli účastníci možnost vyzkoušet při patovací soutěži.

Přítomní novináři ocenili připravený diamantový přípitek, kdy byl do jedné ze skleniček vhozen briliant o velikosti 0,1 cm. Tento briliant si odnesl šéfredaktor Golf and Style Jaroslav Cícha, který ho našel na dně své skleničky.Aneta Zárubová