Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Devátou Miss Golf se stala Markéta Dvořáková z Clubu Ducha Sportovního

30.11.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

missssss

Devátý ročník soutěže o nejkrásnější golfistku vyvrcholil tuto neděli, 29. listopadu v 19:00 hodin, v Erpet Golf Centru na Smíchově.

Z dvanácti finalistek porota vybrala Miss Golf 2009 Markétu Dvořákovou, první Vicemis se stala Markéta Tauchmanová z GC Beřovice, druhou vicemiss se stala Lucie Koňakovská ze Zámeckého GC Kravaře. Hlasováním v sále si přítomní diváci zvolili Markétu Dvořákovou za Miss Sympatie. Ředitel soutěže udělil titul Miss Fotogenie Evě Soukupové z GC Terasy Ústí nad Labem. Porotě a divákům se dívky představily ve čtyřech disciplínách, v choreografii Lenky Vinické. Ve dvanáctičlenné porotě letos bylo silné ženské obsazení. Hodnotily moderátorka Lucie Borhyová, ředitelka České Miss Michaela Maláčová, ikona českého modelingu Milada Karasová, ambasador luxusu v České republice Tamara Kotvalová-Bendlová, módní návrhářka Taťána Kovaříková a dermatoložka Věra Terzijská.

Pro vítězku je jako hlavní cena připraven byt k zapůjčení na jeden rok do společnosti Sekyra Group, dále obdržela prestižní náramkové hodinky Rolex od společnosti Carollinum, večerní šaty od salonu Tatiana Taťány Kovaříkové, Teetime Unlimited roční hrací kartu na téměř všechny golfová hříště v České republice. Vítězka získala roční smlouvu s Czechoslovak models. Také na ostatní finalistky čekaly hodnotné ceny. Večer produkčně zajištila agentura Czechoslovak Models MIlady Karasové.

foto Antonín Krčmář pro © Golf.cz