Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

DĚTI UŽ MAJÍ NA PROFÍKY!

02.07.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Třetí turnaj pátého ročníku Dětské Golfové Tour se hrál za ideálního golfového počasí v Cihelnách.Třetí turnaj DT se hrál v Cihelnách

Děti už mají na profíky!
Třetí turnaj pátého ročníku Dětské Golfové Tour se hrál za ideálního golfového počasí v Cihelnách. Turnaj od turnaje dětí přibývá a tentokrát jich přijelo sedmdesát dva. Nepřehlédnutelná byla čtveřice z Kravařů, která reprezentovala klub ve stejných červených tričkách a stejných kšiltovkách. Oproti minulému turnaji v Ostravě se tentokrát dětem celkově dařilo, padly čtyři výsledky pod osmdesát, favorité se umísťovali na předních pozicích a tak to vypadalo, že vydařený turnaj poběží zcela hladce. Nakonec měl ovšem i svého smutného hrdinu Jirku Kordu z Ostravy, který byl diskvalifikován. Michal Čepelák z Varů mu nezapsal jednu jamku do skórkarty a Jirka ji bez kontroly podepsal. Přišel tím nejen o medaili, ale i o body do žebříčku ČGF, kam se výsledky z DGT započítávají. Jirka dostal alespoň cenu útěchy. A Amara s Oldou zadoufali, že si příště už každý před podepsáním skórkartu pořádně zkontroluje, protože všem bylo Jirky moc líto.
Tentokrát čekalo na děti i jedno překvapení. Dvanáct z nich mělo možnost si zahrát na malém kurzu proti profesionálům. A tak za mohutného povzbuzování většiny dětí proti sobě stanuly tyto týmy: Mergl, Toman, Prokop, Pokorný a Karel Skopový junior. Skončilo nerozhodně. Páleník, Budínová, Uher, Šaroch a Petr Mrůzek. Opět nerozhodně. A tým Příhoda, Mrůzek, Ryba, Kafka dokonce porazil Karla Skopového seniora. Dá se tedy říct, že děti hrající Dětskou Golfovou Tour to natřely našim profesionálům. A Ti z toho měli fakt radost. Svorně konstatovali, že se o budoucnost českého golfu opravdu nemusíme bát.
I na příští turnaj, již tento pátek na Karlštejn, je připravené další překvapení. Amara Hudcová vyzývá všechny děti, co mají chuť, aby ji zkusily předrajvovat.
Radím vám dobře, kromě tréninku zkuste rychle vymyslet nějakou týmovou taktiku. Aby Amara mohla mít stejnou radost jako profíci.