Deset českých hráček na Raiffeisen Prague Golf Masters

30.08.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Klára Spilková a Karolína Vlčková

Startovní listina pro turnaj Raiffeisenbank Prague Golf Masters je známa a mezi evropskými profesionálkami bude startovat i početná skupina českých hráček. Pochopitelně, že na hřišti Albatross Golf Resort nebude chybět Klára Spilková, naše nejúspěšnější česká profesionálka. Její šance na dobré umístění jsou velmi reálné. „Chtěla bych se před domácím publikem pokusit o co nejlepší výsledek,“ říká mladá česká hráčka.

Vedle ní se o kvalitní umístění budou snažit další profesionálky:  Edita Tomsová (Nechanická), Daniela Proroková a Denisa Sobotková. Pro české profesionálky to bude především velice dobrá zkušenost poměřit síly s nejlepšími hráčkami Evropy.

Hodně šancí na „cut“ se dává také naší nejlepší amatérce – Karolíně Vlčkové. Ta si znovu zahraje po boku své velké kamarádky a hodně se na to těší: „Turnaj je pro mne velkou motivací, protože bych jednou ráda hrála mezi těmito hráčkami pravidelně.“ První krůčky mezi evropskou elitou má Karolína Vlčková před sebou, ale rozhodně se této konfrontace nebojí. „Je to skvělá příležitost a já se na ní těším.“ Českou „stopu“ v turnaji pak doplní ještě další amatérky: Petra Kvídová, Kateřina Krásová, Barbora Baková, Marie Luňáčková a Barbora Barcalová.

Celkově se tedy na startu Raiffeisenbank Prague Golf Masters objeví přesně 10 českých hráček.

Divokou kartu od promotérské společnosti Goram dostala ještě Angličanka Lucy Williams, vítězka English Women´s Amateur Golf Championship z letošního roku.

 

Vít Koďousek – Prague Golf Masters

 

 

foto © Ivan Paggio