Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Deset Češek na MM Rakouska

14.09.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kateřina Krásová

Neděle – poslední kolo
Kateřina Vlašínová vedení neudržela, v posledním kole hrála +6 a klesla na konečné 8. místo (+6).  Zvítězila Italka Virginia Elena Carta (-2) před Švýcarkou Morgane Metraux (-1). O třetí místo (+1) se dělí Němka Antonia-Leonie Eberhard a domácí hráčkou Anjou Purgauer. Nejlépe umístěnou Češkou je Kateřina Krásová na 5. místě (+2).

 

Top 10 posledního kola a české hráčky:

 

Kateřina Vlašínová

Sobota – 2.kolo
České hráčky suverénně okupují čelo turnaje, v první pětici jsou hned tři. Kateřina Vlašínová dnes hrála 71 úderů (-1) a s celkovým skore Even par vede Mezinárodní mistrovství Rakouska žen.
O tři rány zpět jsou na děleném 4. místě Johanka Šteindlerová a Kateřina Krásová (obě +3). Z první desítky vypadla Jana Melichová, která se po výkonu 81 ran (+9) propadla z 9. na 31. pozici.

 

 

Top 10 druhého kola a české hráčky:

 

Krásová, Vlašínová a Šteindlerová

Pátek – 1. kolo
České hráčky se v prvním kole vytáhly, do první desítky se vešly hned čtyři. Kateřina Krásová, Kateřina Vlašínová a Johanka Šteindlerová hrály svorně 73 úderů (+1) a dělí se o třetí místo. Na deváté pozici je Jana Melichová (+3). Vede Švýcarka Morgane Petraux (-1).

 

 

 

 

Top 10 prvního kola a české hráčky:

Česká golfová federace tradičně obsazuje amatérské Mezinárodní mistrovství Rakouska žen v Thermengolfclubu Fürstenfeld-Loipersdorfu.
Letos nominovala Kateřinu Vlašínovou, Marii Luňáčkovou a Kateřinu Krásovou. Individuálně se dále účastní Kristýna Abrahámová, Michaela Fabiánková, Sára Kousková, Johana Luňáčková, Františka Luňáčková, Jana Melichová a Johanka Šteindlerová.

Odkazy: …  Thermengolf …  Hřiště na satelitní mapěStránka turnaje

 

.