ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Den otevřených dveří v Motole

07.05.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Den otevřených dveří se uskutečnil v sobotu, 7. května v pražském Motole, za podpory Městské části Praha 5. Golf Club Praha uvítal zhruba dvě stovky návštěvníků, z nichž téměř polovina byla mládež. Nejmladší návštěvníky přivezli rodiče v kočárku, nejstarší návštěvníci přetáhli osm křížků. 

Návštěvníků se na vstupu se po registraci ujímal manažer klubu a po krátkém poučení   je  doprovodil do cvičného areálu GCP, kde se jich ujímali profíci. K dispozici byla spousta golfových holí a míčků.

Návštěvníkům odhalovali tajemství golfu motolští profesionálové Jan Juhaniak, Petr Němec, Jiří Moučka, Kamil Pilát a cvičitel  Martin Schönweitz. Sekundovali jim závodní hráči Petr Václavek, Vojta Myslil, Jakub Švarc a Lukáš Urbanec.

Návštěvníci si vyzkoušeli odpaly na drivingu a puttování na cvičném greenu. Vojta Myslil a Jakub Švarc předvedli několik cvičných jamek, se zasvěceným výkladem Honzy Juhaniaka.

Do Dne otevřených dveří se zapojilo vedení GCP.  Akci organizoval manažer klubu Jaroslav Kunzl a její průběh pozorně sledovali výboři  Miloslav Bouček, Pavel Švarc a Petr Přibyl.  Akce plynule proběhla za ideálního slunného počasí.

Z archivu Golf.cz,
Den otevřených dveří:  … 2007…. 2006


 

Počet přečtení: 2 761
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017