Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Dementi Pavla Niče

02.12.2009 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

NIcPAvel_122009_95Server Golf.cz byl požádán trenérem Pavlem Ničem, aby čtenářům předložil správné znění odpovědi jedné otázky rozhovoru, který byl v golfovém časopise Golf Digest bez autorizace publikován v pozměněném znění tak, že zcela obrátil obsah odpovědi a poškodil tím kolegy golfové trenéry. „Distancuji se od publikovaného znění, nejsou to moje slova a nechápu, proč byla moje původní odpověď takto změněna“ prohlásil Pavel Nič.

Původní otázka a poskytnutá  odpověď:

Kdy jste se naposledy na golfu pořádně vytočil?
Neustále, když vidím, jak je tolerováno prodávání hráčské způsobilosti( hcp 54)  Na tento trend doplatíme všichni, protože tito lidé se nechtějí zdokonalovat a nejsou žádným přínosem pro golf nedodržují pravidla ani etiketu, protože ke svému hcp se nedopracovali čestně.

Znění publikované v časopise Golf Digest:

Kdy jste se naposledy na golfu vytočil?
Neustále, když vidím, jak je tolerován prodej osvědčení o hráčské způsobilosti. Na tento trend doplatíme všichni. Trenéři se nechtějí zdokonalovat a nejsou žádným  přínosem pro golf. A jejich žáci zase nedodržují pravidla ani etiketu, protože se ke svému handicapu nedopracovali čestně.

8.12.  Dodatek
Vzhledem ke skutečnosti, že časopis Golf Digest doposud neuvedl věc na pravou míru, neomluvil se a neraguje na výzvy o nápravu, zvažuje  Pavel Nič právní kroky na ochranu svého dobrého jména a cti svých kolegů profesionálních trenérů.

9.12. Řešení
Časopis Golf Digest se osobou zástupce šéfredaktora Pavlovi Ničovi omluvil za změnu významu odpovědi. Písemná omluva vyjde v nejbližším vydání časopisu.