David Procházka a Klára Spilková Golfisty roku 2010

27.11.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na 15. slavnostním Večeru českého golfu v pražském Blaníku byli Golfistou a Golfistkou roku zvoleni David Procházka z GC České Budějovice a Klára Spilková z GC Erpet Praha.  Do síně slávy byli uvedeni Amara Zemplinerová a  Ivo Balcar.

Patnáctý ročník setkání golfistů na závěr sezóny se konal  v pražském kinu Blaník, na Václavském náměstí. Večer je pořádán ve spolupráci s marketingovým partnerem ČGF agenturou Medea Kultur. Večer příjemně moderoval Ondřej Hejma.

Večer začal tradičním filmem o uplynulé sezóně, který pro ČGF již mnoho let  točí AGES  Honzy Fulína. Následovalo vyhlášení nových obyvatelů  Síně slávy Ivo Balcara a Amary Zemplinerové.  Po vyhlášení Objevů roku, vítězů Národní golfové tour mládeže a žebříčků ČGF následovalo předání Výroční ceny. Byla udělena   mistru Evropy hendikepovaných Miroslavu Lidinskému.  Následovalo vyhlášení Seniora roku a Trenéra roku.  Zlatým hřebem večera bylo vyhlášení Golfisty Golfistky roku, které již druhým rokem volí porota, složená z odborníků a funkcionářů. Letos byli zvoleni David Procházka a Klára Spilková. Za Spilkovou převzala cenu maminka. Klára se v těchto dnech pokouší ve Španělsku projít kvalifikací na Ladies European Tour.  Večer proběhl podle scénáře Karla Vopičky.

Z archivu Golf.cz – Večer českého golfu: 
2009 ….. 2008 ….. 2007 …. 2006 ….. 2005 ….. 2004 ….. 2003 ….. 2002 ….. 2001 ….. 2000 ….. 1999
foto Antonín Krčmář