ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

David Harrison v České republice

28.08.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Muž číslo 1 světového profesionálního a amatérského golfu, prezident International Golf Federation a předseda Royal & Ancient, pan David Harrison, přijede do České republiky. David Harrison je současně nejvyšším představitelem The Royal and Ancient Golf Club of Saint Andrews a prezidentem International Golf Federation, tj. nejvyššího orgánu
světového golfu, organizace, která sdružuje kontinentální asociace z celého světa, je pořadatelem Mistrovství světa v golfu.

David Harrison s chotí Glorií navštíví utkání St. Andrews a Leglise Trophies v Mariánských Lázních. Poté si zahrají Karlových Varech golf s mnohaletým osobním přítelem, prezidentem České golfové federace Milanem Veselým. Následovat bude návštěva Prahy a setkání s vedením federace a novináři v pražském Erpetu.
David Harrison (70), reprezentoval Anglii v golfu, je dvojnásobným golfovým šampiónem britského letectva. Harrison reprezentoval hrabství Hampshire v letech 1955-1980 a je jeho šestinásobným mistrem.
V roce 2004 byl jmenován předsedou General Committee The Royal and Ancient Golf Club of St. Andrews (R&A) a následně prezidentem IGF.
Jeho přítomnost v České republice je vyjádřením významu, který je českému golfu v Evropě a ve světě přikládán. [Gallery not found]

Počet přečtení: 733
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017