Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Dárek Tigera Woodse floridské ekonomice

04.09.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Komunita obchodníků na ostově Jupiter na Floridě s radostí vítá nového obyvatele města Tigera Woodse, ten se nedávno přestěhoval do svého nového sídla na pobřeží Atlantiku a z Orlanda s sebou přestěhoval i svou firmu. Místní komunita obchodníků je z této události nadšena, pomůže to hlavně růstu golfového byznysu v Palm Beach Beach County. Woods se tak připojil k velikánům golfového byznysu, jako jsou Jack Nicklaus a Greg Norman, kteří zde operují.

Woods bude dokonce používat stejné kanceláře, jako kdysi Greg Norman. Jeho rozhodnutí přestěhovat se i se svou firmou přišlo překvapivě bez vlivu ekonomických vývojářů, kteří by se ho snažili přesvědčit o daňové výhodnosti a úlevách, nebo dalších výhodách.

Jediný sportovec, který kdy vydělal přes miliardu dolarů, nedávno dokončil výstavbu svého přímořského sídla na ostrově Jupiter, není tedy překvapivé, že se stěhuje i jeho společnost. I když vyhrál naposledy v roce 2009, zůstává nadále nejbohatším sportovcem.

Kelly Smallridge, prezident Výboru pro vývoj obchodu v Palm Beach County předpokládá, že právě tento krok bude mít za následek příliv dalších zaměstnavatelů na Floridu. Zatím je nejasné, kolik pracovních míst sem Woods z Orlanda přinese, Smallridge odhaduje něco okolo 20 až 30.

I když se podstatně snížil zájem o tvář Woodse pro reklamní účely a s jeho výhrami to od jeho skandálu již také není tak slavné, obchodníci v Palm Beach County jsou velmi rádi, že ho mohou uznat, jako svého nového souseda.

 

Aneta Zárubová