Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Další setkání reprezentace s Keithem Wiliamsem

28.03.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Ve dnech 23.-25.3.2005 se golf centru Hotelu Čechie v Praze uskutečnilo 2.setkání kandidátů reprezentace všech věkových kategorií pod vedením Head Coache Keitha Williamse a kapitána Mikuláše Ordnunga. Smyslem těchto dvou setkání bylo:

  1. Intenzivnější práce s užším kádrem dospělé reprezentace (cca 6 mužů a žen) pro ME družstev 2005
  2. seznámení se s vedoucími hráči jednotlivých mládežnických věkových kategorií (žáci do 14, dorostenci do 18 a junioři do 21let), základní analýza jejich švihu a stanovení hlavních treningových úkolů do sezony spolu s kontrolou treningových plánů.

Druhého setkání se zůčastnilo 10 hráček a 17 hráčů, včetně v USA pracujícího Miroslava Holuba (nejlepšího českého hráče nedávné minulosti), který je v Čechách na dovolené, ale pracovní povinnosti mu bohužel nedovolí alespoň letos reprezentovat. Keith Williams ocenil pokrok u většiny hráčů a hráček od minulého setkání v polovině února a byl zejména potěšen sportovní úrovní a ochotou na sobě pracovat u řady hráčů a hráček z mládežnických kategorií, což je příslibem do budoucna. Další přítomnost K.Williamse bude u týmu v rámci přípravy mužské části reprezentace v dějišti ME 2005 v anglickém GC Hillside na konci dubna.

Nejbližší akcí naší reprezentace je tradiční účast na Mistrovství Evropy družstev – Sherry Cupu ve španělském Sottogrande 3. -10.4. Nominování jsou Petr Nič, Roman Svoboda, Martin Peterka a Lukáš Tintěra.

Následnou akcí je účast naší reprezentace na prestižním Lytham Trophy (na stejném hřišti se hrálo British Open), které se zúčastní Petr Nič, Roman Svoboda, Martin Peterka, Lukáš Tintěra, Ondřej Lébl a Jakub Stanislav.
[Gallery not found]