Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Další golfová výstava se koná v Ostravě

22.03.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Skončila Golf Show v Praze. Přesně za měsíc se otevřou pro změnu brány ostravského výstaviště Černá Louka, kde 21. až 23. dubna 2006 proběhne golfová výstava Golf Trio. Trio proto, že je určena české, polské a slovenské veřejnosti.

Strategickým posláním této výstavy je napomáhat zdravému rozvoji golfu, jak v oblasti sportovní činnosti, obchodní činnosti a v neposlední řadě rozvoji cestovního ruchu.

Výstava je určena široké české, polské a slovenské veřejnosti. Díky této výstavě by návštěvníci měli možnost seznámit se s nabídkou sportovní golfové výbavy včetně ošacení, obuvi a doplňků, technikou, prostředky a materiály k údržbě golfových hřišť a cvičných areálů. V neposlední řadě by se návštěvníci měli seznámit s možností aktivního odpočinku, poskytovanými službami golfových klubů v ČR, Polsku, Slovensku, Maďarsku a Rakousku.

Je připraven prostor pro DEMO akce všech vystavovatelů golfových holí všech značek.

Budou se prezentovat známé osobnosti z řad PGA a proběhnou odborné semináře na dané témata. Viz. program výstavy

Hru golfu si budou mít možnost návštěvníci vyzkoušet pod vedením Pro trenérů, kde bude probíhat soutěž pro děti v puttování o věcné ceny a proběhne neoficiální turnaj ČR-Polsko-Slovensko.

Stránky výstavy
[Gallery not found]