Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Další dva mezinárodní turnaje pro Tigera

12.06.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Tiger WoodsMinulý rok Tiger Woods vyhrál Australian Masters a díky tomu si do své sbírky přidal již dvaaosmdesátý mezinárodní titul. Letos se zřejmě chystá své vítězství zopakovat. Svůj první turnaj mimo Spojené státy, kterým je charitativní pro-am, si letos zahraje v Irsku.

Pořadatelé irského turnaje JP McManus Pro-Am Invitational tento týden oznámili, že hráč přislíbil svou účast. Událost, kterou organizuje irský businessman a majitel dostihových koní, J.P. McManus, se koná 5. – 6. července, tedy týden před začátkem British Open v St. Andrews. Hraje se 36 jamek, na hřišti Adare Manor, bývalé místo konání Irish Open.

Účast přislíbili také Ernie Els, Rickie Fowler, Jim Furyk, Rory McIlroy, Ian Poulter, Lee Westwood a další hráči světové špičky.

V Pro-amu budou hrát celebrity jako Michael Douglasm Hugh Grant, Samule L. Jacson

Woods v jednom ze svých prohlášení vysvětluje, že díky své vlastní nadaci rozumí důležitosti a nutnosti získávání finančních prostředků pro lidi, kteří je potřebují, a proto si událost nemohl nechat ujít. Mimo to se ale také tento rok podívá Woods znovu do Austrálie, aby obhájil svůj loňský titul z Australian Masters.

Zprávu, že bude přítomen na turnaji, který se koná 11. – 14. listopadu na hřišti Victoria Golf Club, potvrdil v úterý na svých webových stránkách. Díky své loňské výhře na hřišti Kingston Heath, se může chlubit vítězstvím na každém z kontinentů, na kterých se golf hraje.

Australian Open byl navíc poslední turnaj, kterého se Woods zúčastnil, ještě než vypukla jeho aféra, kterou odstartovala automobilová nehoda 27. listopadu minulý rok.  

Odkazy:     Hríšte Adare Manor           JP McManus Pro-Am Invitational             

 

Aneta Zárubová

Aneta75P