Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

CzechTourism vydal golfový katalog

04.08.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Státní agentura Czech Tourism vydala golfový katalog. Představuje komplexně všechna golfová hřiště v České republice a dokonce i ta, která budou v dohledné době otevřena. Katalog vychází v reakci na požadavek návštěvníků golfových veletrhů, kteří mají vždy zájem o kvalitní, reprezentativní materiál, který zahrnuje všechna golfová hřiště v dané destinaci. Je k dispozici v anglické a německé jazykové mutaci.

Golfový katalog se zařadí mezi ostatní propagační brožury agentury CzechTourism, kterými jsou aktuální, všeobecné nebo tematicky a regionálně zaměřené informační prospekty v cca 14 jazykových mutacích. Nový golfový katalog – Golf Guide – je prvním materiálem CzechTourism s tematikou golfu, který kdy agentura vydala, nepočítáme-li spolupráci na propagačním materiálu Czech Golf Travel Association.

Brožura má formát A4, přes 80 stran a je prezentována v jednotném layoutu všech ostatních propagačních materiálů CzechTourism, tedy s vlaječkou na titulní straně. Představuje komplexně všechna golfová hřiště v České republice a dokonce i ta, která budou v dohledné době otevřena. Aktuálnost katalogu by tedy měla vydržet minimálně do konce roku 2008. Katalog vychází v reakci na požadavek návštěvníků golfových veletrhů, kteří mají vždy zájem o kvalitní, reprezentativní materiál, který zahrnuje všechna golfová hřiště v dané destinaci. Je k dispozici v anglické a německé jazykové mutaci. Úvodní slovo pronesl světově známý fotbalista Pavel Nedvěd.

Materiál je postaven na kvalitních fotografiích. Každému osmnáctijamkovému hřišti je věnována jedna celá strana (36-jamkovému dvě strany, 27-jamkovému 1,5 strany a 9-jamkovému půl strany vertikálně). Golfista zde najde krátký text o hřišti a základní údaje o jeho délce ze všech typů odpališť, piktogramy znázorňující dostupnou infrastrukturu, obrázek a popis signature hole, kompletní kontaktní informace, GPS navigaci, ceny green fee a tipy na ubytování ve třech kategoriích: rodinné, wellness a kongresové. Brožura je navíc přehledně členěna podle regionů České republiky a každému z regionů je věnována jedna strana, kde golfisté najdou dodatečné informace o zajímavých místech toho kterého regionu včetně internetových odkazů.

Katalog je určen individuálním turistům i odborníkům z řad novinářů či tour operátorů. Struktura a kvalita informací zajišťuje, že bude dobrým průvodcem všem skupinám zájemců. CzechTourism bude tento materiál distribuovat na golfových veletrzích i veletrzích cestovního ruchu a veškerých svých prezentačních akcích, kde bude jedním z témat golf.

Zájemci si mohou katalog stáhnout z webových stránek CzechTourism zde: nebo si zažádat o jeho zaslání poštou, ev. si jej mohou osobně vyzvednout v informačním centru.

Více informací:

Bc. Denisa Čermáková
Koordinátorka pro golfovou turistiku
Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism
tel.: +420 221 580 468
e-mail: cermakovad@czechtousizm.cz
www.CzechTourism.com

[Gallery not found]