ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Czech Masters Pro-Am, den nultý, zábavný

21.08.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Lukas Tintěra

European Tour – D+D Real Czech Masters, Vysoký Újezd, Česko (21. – 24.8.2014)

Den před prvním ostrým kolem byl uvolněný a byl věnován především Pro-Amu. O ten byl obrovský zájem, hrálo 52 čtyřčlenných flightů a byl rozdělen na dopolední a odpolední část.  Hrál se neobvyklý formát “tvůj přítel par”, kde se bodovaly pouze berdíky.
Zahrát si s evropskými profesionály byl pro české golfisty veliký zážitek, což potvrzovala většina přicházející z hřiště. Kdy si zahraju s Colsaertem, Levetem, Hennigssonem nebo Luitenem, libovali si hráči. Hru si pochvalovali i přesto, že občas potřebovali dva údery a více, než došli k drivu svého profíka.
“Jsou moc dlouzí, durdil se pobaveně motolský Zdeněk Švanda. Na drivingu přepálili síť a rozbili mi zadní okno u auta. Škoda, že nevím kdo to byl, mohl bych se vychloubat že mi okno rozbil nějaký vítěz majoru,” smál se Švanda.”

Pro-Am se protáhl, startovalo se ve čtvrt na osm ráno a poslední flighty docházely před osmou večer.  Zvítězil flight vedený Johnem Parrym.

Pořadatel k vyhlášení vítězů Pro-Amu přidal také vyhlášení Trouble Shotu ve prospěch nadace Dobrý skutek, které přineslo téměř 30.000 kč.

Příjemný den a večer uzavřela volba Miss Czech Masters. Stala se jí líbezná Tereza Polášková, která kromě korunky a darů obdržela také přímý postup do finále letošní MissGolf.

Čtvrteční první kolo začíná startem prvního flightu v 7:15, z jedničky i desítky ve kterých půjdou Češi Adam Rajmont a Petr Dědek jr.

Kompletní startovka zde

Odkazy: … Hřiště AlbatrossHřiště na satelitní mapěStránky Czech MastersFacebook Czech MastersCzechmasters. na Golf.czStránka turnaje na European TourStránky promotéra RelmostWebkamera na hřišti

 

.

Počet přečtení: 4 239
Komentáře
 • PeC58 napsal:

  Super zpráva před obědem = nebylo to 14 ale 4 – chyba zapisovatelů , která je již na scoringu opravena …
  Uff…

 • PeC58 napsal:

  Den první bohuzel moc zabavne nezacal,
  nasi chlapci ezacali rano po desti spatne , Dedek junior vevodil prvni hodinu leaderboardu ale po katastrofe, ktera potkala Marka Noveho na triparove trojce (14ran) jsem trochu posmutnel … je to skoda , ze jedinna jamka dokaze Markovi totalne znicit cely turnaj …
  Snad odpoledni klubajici se slunce prinese veselejsi pribehy a muzem se na (alespon nektere) nase kluky tesit i v sobotu a nedeli …

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017