Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Czech PGA Masters Sokolov – zvítězil Stanislav Matuš

19.07.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Stanislav Matuš

Pátek 2. kolo
Stanislav Matuš v druhém kole exceloval výsledkem 66 a ze sedmého místa vyrovnal vedení Filipa Mrůzka (oba -1), který si  kráčel pro třetí vítězství.  V rozehrávce byl lepší Matuš, porazil Mrůzka na třetí jamce  a odváží si prémii 85.000 kč.

„Na EPD Tour ani tady v prvním kole se mi nedařilo na greenech. Dnes jsem proto nechal putter hrát sám, dal jsem tomu volný průběh a najednou paty padaly, jak jsem potřeboval,“  uvedl Matuš pro server PGAC.

Filip Mrůzek mohl zvítězit potřetí v řadě  a už po čtvrté vedl po prvním kole.  „Dnes mi u šesti patů chyběly doslova milimetry, ale určitě to není výmluva. S dnešním skóre -1 jsem spokojený, stejně jako s celou sezónou,“ řekl o turnaji Filip Mrůzek serveru czechpgatour.cz.

Loňský vítěz Petr Nič skončil na 8. místě (+8). Ondřej Lébl při svém prvním letošním startu skončil na 13. místě (+11)

Úspěšný byl slovenský profesionál Peter švajlen, který obsadil 3. místo.

Nelze si nevšimnout kvalitního umístění Denisy Sobotkové, která se mezi naší mužskou elitou dokázala prosadit na 18. místo, také  díky dvěm eagle, které zahrála v jediném kole.  Na jamce č. 6, par čtyři, dostala míček do jamky druhým úderem a na jamce č. 15, par pět,   jí stačily tři údery.

Konečné pořadí:

 

Filip Mrůzek

Čtvrtek – 1. kolo
Filip Mrůze k je opět v čele a se skore Even par vede před druhými Štěfanem Páleníkem a Davidem Kaplanem. Sokolovem se proháněl prudký vítr až o rychlosti 70 km/h.

Top 10 1. kola

 

Petr Nič - vítěz 2011

V Sokolově dnes začíná šestý turnaj kalendáře profesionální série Pilsner Urquell Czech Tour 2011.  Pod názvem Czech PGA Masters se odehraje dvoukolový turnaj s dotací půl milionu korun a prémií 85.000 Kč a sakem pro vítěze.

Loni zde úchvatně zvítězil Petr Nič, který fantastickým závěrem 64 ran vyrovnal rekord hřiště a zvítězil. Přitom byl po  předchozím druhém kole na 10. místě se ztrátou sedmi ran na čelo turnaje. Favoritem turnaje je však rozjetý Filip Mrůzek, který má tituly ze dvou posledních turnajů. Letos poprvé startuje Ondřej Lébl.

Program turnaje:
čtvrtek 19.7.     – 1. kolo PRO
pátek 20.7.       – 2. kolo PRO
sobota 21.7.      – Pro-Am canon start

Odkazy: … GC Sokolov Hřiště na satelitní mapěstránky Czech PGA Tour