Czech Mid-Amateur Tour 2011 – dekorování vítězů

01.12.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Exkluzivní prostory restaurace Zlatá Praha v pražském hotelu InterContinental se po třech letech staly opět svědkem vyhlášení vítězů turnajů major Czech Mid-Amateur Tour 2011.

Celým večerem provázela půvabná Lucie Borhyová, která svým bezprostředním projevem a humorem dokázala vytvořit příjemnou atmosféru. Při vyhlašování si pozvala na podium zakladatele soutěže, Ilju Ehrenbergera, a společně se zástupcem společnosti New Way panem Karlem Synkem ocenili vítěze turnajů major letošní sezony. V kategorii žen to jsou Martina Plachá, Markéta Šubrtová a Renáta Dědková. V mužích pak Roman Šebrle, Luboš Hakl, Emanuel Mašín a Radek Patočka. Následovalo vyhlášení absolutního vítěze, kterým se stal Milan Pospíšil z Golf Clubu Konopiště. Pohár a nádherné švýcarské hodinky Invicta předal absolutnímu vítězi Alan Babický, který toto ocenění získal v roce 2002, kdy soutěž startovala. Alan Babický, dnes již profesionál, drží stále pozici jasně nejlepšího hráče kategorie Mid-Amateur v novodobé historii českého golfu, a to zejména svým šestým místem na International Mid-Amateur European Championship v rakouském Dellachu v roce 2002, kde po prvním kole výkonem 68 dokonce vedl.

Po vyhlašování následoval bohatý program, kde všechny pozvané hosty čekalo kromě vynikajícího jídla, Champagne značky Perrier-Jouët a dalších kulinářských lahůdek také taneční vystoupení brazilské skupiny, následované křestem nového portálu iLuxus.cz a také ukázkou produktů značky Sagway na terase hotelu InterContinental.

Pořádající  společnost Mid-Am Tour  Production děkuje všem partnerům za podporu v sezóně 2011 a zveme všechny golfisty na další ročník 2012. Příští rok bude opět plný novinek. Tou hlavní bude snížení věkové hranice na 25 let a to podle vzoru U.S. MID-AMATEUR, kde vlastně tato kategorie vznikla. Soutěž bude určena pouze mužům a absolutní vítěz získá letenku do USA na kvalifikační turnaj U.S. MID-AMATEUR Championship 2013. Pro kategorii žen by měla být připravena samostatná soutěž. O všech novinkách budete pravidelně informováni na stránkách www.golf.cz a www.mid-golf.cz.