Czech Masters – vesničko má …

23.08.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Golfová vesnička Albatross

D+D Real Czech Masters je golfový turnaj nejvyšší evropské úrovně. To nejdůležitější se odehrává na skvostném hřišti, kde špičkoví hráči podávají ty nejlepší výkony. Ovšem nejen ryzím golfem živ je turnaj. Život pulzuje také v golfové vesničce, kde je pro návštěvníky a jejich rodiny připraveno mnoho lákadel.

Svoje zboží a služby zde vystavují partneři promotéra, pro které je to protislužba za podporu turnaje. Vesnička a přilehlé koridory jim poskytují možnost oslovit návštěvníky akce a představit jim svojí činnost.

Hned nalevo do vchodu se nachází stánek zdravotního střediska SurGal Clinic. Zajišťuje první pomoc návštěvníkům i hráčům. Středisko je v provozu již dva dny a zatím tu naštěstí nemuseli nikoho ošetřit.

Půjde-li divák vlevo podle hodinových ručiček, narazí na stánek Interactive Family Zone. Ten se bude nejvíce líbit dětem. Instruktoři je zabaví pestrobarevným výukovým systémem SNAG, který dětem dává základy golfu.

Hned za ním návštěvník narazí na trojstánek společnosti Žijeme golfem, kde najde široký výběr golfového vybavení a za opravdu vesničkové ceny. Některé položky jdou až na polovinu běžné prodejní ceny.

Tatínkové asi nejvíce ocení stánky s osvěžujícím obsahem. Hned vpravo od brány je stánek Glenmorangie, kde je k mání skvělá skotská whisky i vynikající šampaňské Moet & Chandon. Uprostřed vesničky stojí stánek Redbull a Hospodářských novin.

Největší prostor zabral Plzeňský Prazdroj. Zde se návštěvníci najedí a občerství nejen plzeňským pivem. Každý den je na stánku několikrát pořádána Škola čepování.

Druhým největším stánkem je stánek Official Merchandising, kde společnost Brudra nabízí golfové oblečení s logem turnaje Czech Masters, také za vesničkové ceny. Na místě na zakoupené oblečení vyšijí jméno nebo logo dle osobního výběru.

Vesničce vévodí obří výsledková tabule. Vlevo od ní umístili pořadatelé pódim, kde v pátek koncertovala skupina Eddie Stoilow a v sobotu sem nastoupí Support Lesbiens.

Z vesničky se kolem dalších stánků a klubovny vychází na hřiště.

S nejvýznamnějšími vystavovateli jsme provedli anketu, kterou najdete na následujícím videu.

.