Czech PGA Tour bude letos zajímavější

07.01.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Czech PGA Tour 2015 odtajnila svůj kalendář a přináší řadu novinek. Oproti minulému ročníku se odehraje o 4 turnaje více a objeví se nová hřiště. Startovat se budu už v dubnu a celkově se na odměnách rozdá okolo 5 milionů korun, nejvíce se rozdělí v Grand Finále na Kaskádě. Obhajovat vítězství v Order of Merit bude Martin Příhoda.

Letošní novinkou je start už v dubnu, kdy se hráči postupně představí na Konopišti, Černém Mostě a Ypsilonce.

Květen bude ve znamení slovenských turnajů. Mezi turnajem ve Skalici a Báču, nacházející se nedaleko Bratislavy, si série odskočí zpět do Čech, konkrétně do Slavkova u Brna.

Po téměř měsíční pauze se pak Czech PGA Tour opět rozjede v Ostravici a o týden později zamíří znovu na Slovensko. Následovat bude další návštěva našich sousedů, v podobě rakouského Haugschlagu.

Jamkovka se i letos odehraje na hřišti v Mladé Boleslavi. Mistrovství na rány též kopíruje loňský rok a bude na Ypsilonce, pro kterou to bude už druhá zastávka v tomto ročníku.

Další novinkou letošního roku je turnaj na privátním hřišti Casa Serena. Závěr celé tour již tradičně patří Kaskádě, kde se odehraje Grand Finále.

Kompletní kalendář Czech PGA Tour 2015:

.

 

.