Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Co má golf společného se vztahem?

11.09.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nedávno jsem s přáteli narazila na zajímavé konverzační téma. Náš hovor se totiž stočil k tématu golfu a vztahů. Zjistila jsem, že v některých směrech jsou si obě témata velmi blízká. Vztah, který má člověk se svým protějškem a vztah s golfem si jsou v mnohém podobné. Například známe dobré a naopak špatné dny, které zintenzivňují naši lásku ve vztahu a také pak dny, kdy si připadáte, že jste uvězněni v tom nejhlubším bunkeru bez sandwedge.

Někdy vám přijde, že se vám golf výborně hodí k povaze, jakoby to bylo až téměř nebeské spojení. Nicméně se můžete také ocitnout uprostřed suchého golfového období, kdy vám nejde nic, na co sáhnete a ani o golfu nechcete mluvit. Stejně tak můžete časem zjistit, že soužití s vaší druhou polovičkou přináší frustrace. Pak stále vzpomínáte na začátky a na to, jak pěkný byl kdysi váš vztah. Většinou hlavně ani nevíte, na čem jste a proč se vám ve vztahu nedaří. Nepřipomíná vám to dny, kdy jdete ještě po hře na driving a snažíte se zjistit, kde je chyba?

A pak najednou se stane něco, co vás naprosto okouzlí a dostane, například pat, který se vám nepovedl, přes neviditelný break dojede až k jamce a pomalu do ní spadne. Vy už jen slyšíte to známé úžasné zacvakání, jak dopadl na dno jamky.  Nebo uděláte jen minimální změnu ve švihu a z čista jasna trefujete snové, dlouhé a rovné míče jeden za druhým.  Takže jste zpět v golfu a opět zamilovaní.

Tady jasně vidíme, že golf je opravdu jako láska. Jediným rozdílem je, že po nepovedené osmnáctce přijdete do klubovny a dáte si dobré jídlo, když se ale doma pohádáte, má to za následek dojídání různých zbytků a spaní na gauči.

 

Aneta Zárubová