Co má DJ s dcerou Gretzkyho?

10.01.2013 | Pavel Krejča | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Gretzky Paulina

Americká média spekulují o zajímavém románku. Elitní golfista Dustin Johnson (28) byl spatřen s krásnou Paulinou (24), dcerou legendárního hokejisty Wayna Gretzkyho.
Johnson má novou zbraň – Paulinu! To uváděly některé webové stránky poté, co Dustin vyhrál turnaj šampionů na Havaji, který byl kvůli extrémnímu větru zkrácen na tři kola. Americký golfista zvítězil o čtyři rány před Stevem Strickerem.

Ranař umí
Vytáhlý ranař s výškou 193 centimetrů ukázal, že si umí poradit s nevlídnými podmínkami i s krásnými ženami. V Kapalue na ostrově Maui byl totiž minulý týden několikrát viděn při romantických procházkách s blonďatou Paulinou. Čas s ní trávil zejména po tréninkových kolech, kterých tu odehrál celkem šest. Dcera nejproduktivnějšího hokejisty v historii NHL mu pak při turnaji držela pěsti.

Odměna 20 milionů
Rozptýlení si Johnson může jen chvílit. S turnajovým titulem získal zároveň šek na částku převyšující v přepočtu 20 milionů korun. Paulina, která se snaží prorazit jako modelka, herečka a zpěvačka, se k němu údajně velmi měla.

Je za playboye
Dustin Johnson, přezdívaný DJ, už se dostal pod drobnohled zámořských médií kvůli půvabným ženám několikrát. V Americe ho mají poslední dobou za playboye. Loni byl také na Havaji spojován s profesionální golfistkou Natalií Gulbis, pár měsíců předtím ho dávali dohromady se srbskou tenistkou Anou Ivanovič. S oběma však bližší vztah popřel. K Paulině se zatím nevyjádřil.