Co čeká návštěvníky na letošní Golf Show?

02.02.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Bude se odpalovat, bude se puttovat. Bude se cestovat za golfem. A bude se také soutěžit. A to po celé 4 dny!

Kam vyrazit za golfem po Česku, v zahraničí nebo v exotických destinacích? Odpověď na tuto otázku poskytnou golfové resorty jako například Casa Serena, rakouský golfový resort Haugschlag nebo resorty na Jamajce.

Již tradičně budou pro návštěvníky připraveny tréninkové plochy, driving range a putting green, na nichž si budou moci vyzkoušet své odpaly nebo krátkou hru, případně si je zdokonalit pod dohledem trenérů při ukázkových lekcích golfu.

Milovníci virtuálního golfu si budou moci otestovat několik simulátorů, mimo jiné 3D simulátor GolfBlaster, který hráčům poskytuje fantastický pocit ze hry díky dokonalému trojrozměrnému zobrazení golfových hřišť.

Jako každý rok bude pro návštěvníky připraven pestrý doprovodný program.

Na stánku Golf.cz se návštěvníci budou moci zúčastnit soutěže o golfový vozík ClicGear, připravena bude ochutnávka originálního golfového piva a rozdávat se budou hrací místa na LoudMouth Tour 2012. Více informací o stánku Golf.cz.

Hráči si budou moci nechat provést fitting svých holí u společnosti Golfsmith, která, kromě poskytování profesionálních služeb v oblasti fittingu a servisu, je i největším dodavatelem golfových komponentů na tuzemském trhu. Nabízí nejširší výběr modelů shaftů, gripů a hlav holí.

Na driving range se bude hrát za účasti profesionálních trenérů o víkendové zapůjčení luxusního sportovního vozu značky Hurtan Classic Car.

Pro děti budou připraveny soutěže na dětském výukovém programu SNAG, první z cvičebních pomůcek podporované evropskou profesionální golfovou asociací, která umožňuje nácvik základů golfové hry bez prvotní návštěvy profesionálního trenéra a slouží k osvojení základů golfového pohybu.

Na stánku č. 116 proběhne soutěž společnosti YACHTJELINEK.CZ, formou odpovědí na tři jednoduché otázky týkající se jachtingu, o voucher na týdenní plavbu po chorvatských ostrovech pro 1 osobu.

To a ještě mnohem více vás čeká na 17. ročníku Golf Show 2012.
Přijďte se podívat na největší golfovou výstavu u nás. Těšíme se na vás ve dnech 9.2. – 12. 2. 2011 na Výstavišti Praha v Holešovicích.

 

Video z loňské Golf Show 2011

Z archívu Golf  – výstava Golf Show v letech:
20112010 … 2009 …. 2008…. 2007….. 2006 …. 2005 ….. 2003….. 2002…..2001 …. 2000