ClubCrown: nasaďte vašemu driveru korunu

03.11.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

I na český trh se v průběhu letošního podzimu dostává nepřehlédnutelná golfová novinka, která se již nějakou dobu setkává s velkým zájmem v USA. Je jí patentovaná technologie nažehlovací folie ClubCrown, která umožňuje proměnit vzhled hlavy vašeho driveru, případně fairwayového dřeva nebo i hybridu a „převléknout“ jej do nového atraktivního designu. Tato folie může obnovit vzhled vašeho starého driveru, popřípadě ochrání váš nový před poškozením a dodá tak do vaší hry nový prvek. K dispozici je více jak 600 atraktivních vzorů, od jednobarevných, přes rastrové vzory, přírodní motivy až třeba po národní vlajky. Na přání je možné si nechat vytvořit i vzor vlastní.

ClubCrown nabízí nejen atraktivní vzhled, ale poskytuje také velmi dobrou odolnost a životnost srovnatelnou s originálním lakem hole. Je třeba též poznamenat, že folie nemá vliv na herní vlastnosti driveru. Dokonce se nemusíte obávat ani rizika, že se Vám daný motiv za nějakou dobu znelíbí. Folii lze totiž poměrně snadno odstranit a driver tak uvést do původního stavu, popřípadě připravit k instalaci jiného vzoru.

Výrobce produktů dospěl po několikaletém vývoji nejen k samotné folii, ale i k sofistikovanému postupu její instalace. ClubCrown totiž není jen pouhou „samolepkou“, ale jeho instalace vyžaduje přesný a precizní postup. Folie s technologií 3M je citlivě instalována za teploty okolo 200° C a následně pomocí řezné pásky vytvarována přesně podle hlavy hole. Nelze ji tedy nainstalovat svépomocí, ale je nutné vyhledat odborného prodejce. Jedině v jeho rukou bude kvalita zaručena.

Zaujal vás ClubCrown a chtěli byste získat více informací, popřípadě si prohlédnout jednotlivé vzory? Pak navštivte buďto oficiální web výrobce www.clubcrownbyvive.com nebo rovnou zavítejte na stránky tuzemského distributora www.clubcrown.cz. Zde pak najdete i seznam míst, kde si lze nechat produkt odborně nainstalovat.

ClubCrown – video

.