Čím se baví hráčky na Ladies European Tour?

02.09.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Život profesionálních golfistek není až tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jako golfisté amatéři si říkáme, jak to musí být úžasné cestovat si a vždy zakotvit někde u krásného golfového hřiště, pak na něm čtyři dny hrát a opět jet někam jinam. Skutečnost je ale jiná. Po určité době může začít být život na tour trochu stereotypem, a tak si kreativní profesionálky často vymýšlí různé aktivity.Hlavně je ale dobré se nějak při turnaji odreagovat.

Příkladem může být okopírované video Golf Girls francouzského kvarteta, kde můžete vidět Sophie Sandolo, Sophie Giquel Bettan, nebo Casandru Kirkland. Děvčata se rozhodla udělat podobné video jako jejich kolegové na PGA Tour, pod taktovkou velmi krativního Bena Cranea, který má na Youtube kromě Golf Boys několik dalších videí, která jsou opravdu k popukání. I když valná většina diváků se shodla, že kopie Francouzek již tak povedená nebyla.

Na turnaji UNIQA Ladies Golf Open v Rakousku si ale hráčky LET našly další zábavnou činnost. Vyměnily si role se svými kedíky a chvíli jim tahaly bag při Caddy turnaji na pět jamek. Pro diváky bylo opravdu zábavné vidět profesionálky jako Zuzana Kamasová, Anne-Lise Caudal, Rebecca Flood, nebo Melissa Reid v kedíkovských vestách a s bagy na zádech, či na vozíku. Všichni se nasmáli a nikdo nevyhrál. „Byla to taková sranda, že si nikdo nepamatuje výsledek,“ svěřil se po turnaji kedík Zuzany Kamasové, Michal Engler. Poté všichni pokračovali do Vídně, kde se dál slavilo.

Jistě bude zábavné pozorovat, co hráčky vymyslí dál.

Aneta Zárubová