Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

CHCETE ZIMU TRÁVIT NA GOLFU V PORTUGALSKU? HRAJTE HCP ČTVRTKY V NOVÉ AMERICE!

05.07.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Ve snaze zatraktivnit pravidelné HCP čtvrtky v této sezóně vedení Golf Clubu Nová Amerika navázalo spolupráci s cestovní kanceláří Intercontact PrahaTato významná cestovní kancelář, která se stále více orientuje na golfové pobyty v zahraničí i u nás doma, se stala sponzorem všech 15 HCP čtvrtků v Nové Americe v období od 4. července do 17. října 2002. Nejúspěšnějšímu hráči Golf Clubu Nová Amerika věnuje mimořádnou cenu – týdenní golfový pobyt pro dvě osoby v hotelu Barringtons v Algarve v Portugalsku! Nejúspěšnější hostující hráč v HCP čtvrtcích v Nové Americe v sezóně 2002 získá od Golf Clubu Nová Amerika roční greenfee na rok 2003!

Jak budou HCP čtvrtky v této sezóně v Nové Americe organizovány a kdo se bude moci těšit z výše uvedených cen?

Od 4. července do 17. října 2002 bude v Nové Americe uspořádáno celkem 15 HCP čtvrtků. Členové Golf Clubu Nová Amerika uhradí startovné 50 Kč. Nečlenové Golf Clubu Nová Amerika zvýhodněné greenfee 550 Kč a startovné 50 Kč. Každý hráč dostane na startu malé občerstvení (sendvič, nealko nápoj apod.). V červenci a srpnu budou HCP čtvrtky začínat ve 13 hod. a startovat bude lze do 15 hod. V září a říjnu budou HCP čtvrtky začínat ve 12 hod. a startovat bude lze do 14 hod.

Co je však nejdůležitější – HCP čtvrtky budou hrány jako dlouhodobá soutěž ecclectic, do níž budou zařazeni všichni hráči, kteří od 4. července do 17. října 2002 odehrají v Nové Americe alespoň 8 HCP čtvrtků (tj. více než polovinu). Soutěž ecclectic spočívá v tom, že každému hráči bude ze všech jím odehraných kol vybráno nejlepší dosažené skóre na každé z 18 jamek. Tedy – čím více HCP čtvrtků hráč odehraje, tím větší má šanci zlepšovat svůj konečný výsledek. Ve čtvrtek 17. října 2002 po dohrání posledního HCP čtvrtku bude v Nové Americe slavnostně vyhlášen nejlepší hráč klubu a nejlepší hostující hráč v soutěži Nová Amerika HCP Ecclectic 2002. Vítězové získají už uvedené atraktivní ceny.

Věříme, že si pravidelné HCP čtvrtky v Nové Americe v této sezóně oblíbíte a že si nenecháte ujít příležitost nejen zlepšovat svůj handicap, ale i bojovat o pocty nejvyšší. Sledujte internetové stránky www.cgf.cz, na nichž se už dnes můžete do HCP čtvrtků v Nové Americe přihlásit.