ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Chcete snídat s Philem Mickelsonem, nebo Jimem Furykem?

17.01.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

ZAhr_PGANa startovní listině pro-amu Sony Open, který se hrál ve středu 13. ledna stála jména padesáti  hráčů. Dalších patnáct ale golf nehrálo. Proč?

PGA Tour spouští tento rok nový program pro sponzory, pro který zvolil přibližně 20 golfistů, kteří se mají věnovat sponzorům alespoň po dobu jedné hodiny.

Například Daniel Chopra vedl golfovou kliniku pro sponzory. Scott Piercy, Ted Purdy a Matt Bettencourt byli mezi těmi, kteří se sponzory snídali. Zatímco Ben Curtis a Justin Rose s nimi šli do parku prodiskutovat Sony Open a dělali interview.

Po léta se pro-amu účastnili pouze nejlepší hráči žebříčku z předchozího roku. Nikdo jiný neměl na hřiště tento den přístup, kromě časových bloků pro trénink na drivingu. Program se vztahuje i na hráče, jako jsou Phil Mickelson, Steve Stricker a Jim Furyk.

Rick George, ředitel operací PGA Tour, řekl, že každý turnaj může do programu zařadit pět hráčů z pro-amu za účelem vedení kliniky, nebo snídaně. Nejlepší hráči si dále můžou dvakrát ročně zvolit, jak se budou místo pro-amu sponzorům věnovat.

V obou případech musí ale samozřejmě dojít ke shodě mezi hráčem a turnajem.

Počet přečtení: 985
Komentáře
 • Methy napsal:

  Kdyby šlo o oběd tak jo, ale snídani nechci:D

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017