Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

ČGF – realizace projektu vzdělávání v golfové turistice zahájena

09.01.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Česká golfová federace zahájila realizaci projektu vzdělávání v golfové turistice. Ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu – Czechtourismem bude po dobu dvou let školit operátory v golfovém incomingu. Cílem je zvýšil kvalitu odbavování příchozích golfových hráčů ve všech fázích jejich pobytu v regionu Praha a Středočeský kraj. ČGF na projekt vzdělávání získala grant z prostředků Evropských sociálních fondů a Magistrátu Hlavního Města Prahy.

Po přípravných pracech, které běží od září loňského roku přicházejí první kurzy, které se uskuteční v druhé polovině ledna.
Kurzy proběhnou v několika turnusech a poskytnou základní orientaci v hlavních oblastech golfové turistiky.

Cílem kurzů je, aby všechny cílové skupiny v Praze – golfová hřiště, hotely a další ubytovací zařízení, incomingové cestovní kanceláře, firmy pořádající eventy, kongresy a další akce, přepravní společnosti měly možnost získat kvalitní informace a dovednosti v hlavních parametrech golfové turistiky v souladu se současnými světovými trendy a standardy. Přínosem projektu bude schopnost nabízet a zajistit golfové vyžití na území celé České republiky pro turisty přijíždějící do Prahy

Kurzy jsou bezplatné.

V Motolské klubovně proběhlo v úterý, 9.1, neformálním setkání s profesními asociacemi, touroperátory, dopravci a novináři. Česká golfová federace a CzechTourism zde představily cíle projektu a osoby, které se budou projekt řídit.

Podrobné informace ve složce JPD3 na serveru České golfové federace