Matyáš Zapletal a Natalie Saint Germain

ČGF – Autocont President Masters Inviational, Praha
(27. – 29.9.2019)

Neděle – finálové kolo
V závěrečném turnaji amatérské sezóny Autocont President Masters zvítězili Matyáš Zapletal z GC Kunětická Hora (-8) a Natálie Saint German z GC Hodkovičky (+1).
Zapletal (-8) zvítězil o čtyři údery před Václavem Tichým z Hodkoviček (-4). Třetí místo obsadil Dan Hlaváček z Greensagate GC (E).
Saint Germain (+1) své první vítězství získala na třetí jamce rozehrávky se zkušenou Patricíí Mackovou (+1). Na třetím místě se umístila Lucie Harcubová (+4).

Konečné Top 10 President Masters

Top10uniB

Kompletní výsledky

.

Logo_CGF_PresidentMAsters_4Úvod
President Masters Inviational je tradičním vyvrcholením turnajové sezóny ČGF. Na pozvání prezidenta České golfové federace se účastní nejlepších 42 hráčů a 21 hráček sezóny.
Pozvání získávají automaticky vítězové všech národních a mezinárodních mistrovství České republiky, tři nejlepší hráčky Czech Ladies Challenge z Konopiště, tři nejlepší hráči z WGM Czech Open v Berouně, tři nejlepší hráči z Czech Classic na Kaskádě, prvních 15 hráčů a prvních 5 hráček žebříčku Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 2019.
Prezident ČGF může pozvat další české i zahraniční hráče, amatéry i profesionály.

Hrát budou například Zapletal, Tichý, Benák, Ráža, Hlaváček, Balatka, Mlýnek, Strýček, Macková, Koželuhová, Harcubová, Nebeská, Stará a další přední hráči.

Turnaj se započítává do WAGR, Oficiálního amatérského žebříčku ČGF a Mládežnického žebříčku ČGF. Turnaj je  kategorie major s koeficientem násobení získaných bodů 1,5.
Muži hrají z bílých, ženy z modrých odpališť. Před a při turnaji bude možno si zkontrolovat dosahované vzdálenosti při hře wedgemi na zařízení TrackMan4.

Hraje se na hřišti Prague City GC na Zbraslavi. Loni na Kaskádě zvítězili Matyáš Zapletal a Gabriela Roberta Vítů.

Ředitelem turnaje je Aleš Libecajt, hlavním rozhodčím Adam Kratochvíl, rozhodčími Zdeněk Vojtíšek a Lukáš Čermák.

Leaderboard

Odkazy:  Prague City GC   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje   Loňské zpravodajství