obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

CGAT Ypsilonka – Jedlička a Vlašínová

05.06.2016 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
KlubovnaYpilon

Ypsilon Golf Resort

ČGF – Czech Golf Amateur Tour, Ypsilon Golf Resort, Liberec (3. – 5.6.2016) 

Neděle – 3. kolo
„Amatérka“ na Ypsilonce přinesla v mužské kategorii mnohá překvapení. Při neúčasti reprezentantů se příležitosti chopili hráči s vyššími pozicemi na žebříčku. Zvítězil Jan Jedlička z Kravař (-1) před Oldřichem Nechanickým mladším (E) a Davidem Jízdným (E).
Naopak, papíroví favorité neuspěli. Např. Jeřicha neprošel cutem, Návrata skončil šestý (+3), Černohorský osmý (+5) a  Lébl sedmnáctý (+12).

V ženské kategorii dominovaly hráčky ze špičky žebříčku. Podle papírových předpokladů zvítězila Kateřina Vlašínová (E), před Kristýnou Frýdlovou (+3) a Terezou Meleckou (+5).
Možná se více čekalo od Kateřiny Krásové, která stejně jako Vlašínová studuje v Americe. V druhém kole jí však ulétl výsledek 81 ran a v konečném účtování ji usadil na 9. pozici (+10).
Za povšimnutí stojí devatenácté a dvaadvacáté místo mladinkých odchovankyň Erpetu Natali Kamberské  a Karolíny Krásové.

Konečné Top 5:

Vysl3CGAT05062016Ypsilon

Konečné výsledky

Odkazy: … GR YpsilonHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

.

Úvod
Třetím turnajem pokračuje nejvyšší amatérská individuální soutěž jednotlivců Czech Golf Amateur Tour. Dejištěm je liberecká Ypsilonka, náročné a velmi členité hřiště.

Turnaj je ochuzen o účast předních amatérů.  Na startovce mužů nenajdeme nejlepší české amatéry Vítka Nováka a Michala Pospíšila, kteří mají za sebou Challenge na Kunětické Hoře.
Na Ypsilonce neuvidíme reprezentanty Jiřího Zusku, Matyáše Zapletala, Ondřeje Lisého, Nicolase Schellonga a Jana Bryčku, kteří hrají v Německu dorostenecké mistrovství.
Z důvodu mistrovství Německa dorostenek nehraji na Ypsilonce Sára Kousková, Hana Ryšková, Františka Luňáčková, Gabriela Vítů a Eliška Kocourková.

Bojovat o nejlepší výsledky tedy v mužské kategorii uvidíme Václava Lébla, Filipa Rážu, Tomáše Návratu, Jana Černohorského, Tomáše Křivance, Dominika Pavoučka nebo Davida Štroufa.

V ženském poli uvidíme Kateřiny Vlašínovou, Krásovou a Čermákovou, Kristýny Frýdlovou a Abrahámovou, Kláru Kaminskou nebo čerstvou mistryni světa Ski&Golf Terezu Koželuhovou.

Ředitelem turnaje je Dalibor Procházka, hlavním rozhodčím Petr Rada, pískat budou Víťa Štrouf, David Forbelský a Eduard Zlatuška.

Leaderboard

Odkazy: … GR YpsilonHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

.