ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

CGAT Šilheřovice – nejlepší jsou Jiří Korda a Barbora Stachová

19.05.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Barbora Stachová - Jiří Korda

Neděle – 3. kolo
Jiří Korda  z Beskydského GK a domácí Barbora Stachová získali v Šilheřovicích vavříny druhého zastavení nejvyšší české individuální soutěže Czech Golf Amateur Tour. Korda zvítězil součtem tří kol even par (71,70,75 E). Stachová hrála na domácím hřišti deset ran nad par (76,74,76 +10.) 
Za Jirkou Kordou (E) skončil na druhém místě Vojta Dostál z Erpetu (+2), na třetím Daniel Suchan (+6). Sympatické je páté místo staršího žáka Matyáše Zapletala (+10).
Vítězství mladinké Barbory Stachové je příjemným překvapením, ovšem na účet zkušených matadorek Krásové, Hinnerové nebo domácí Holišové, od kterých se útok na titul v nepřítomnosti Vlčkové čekal. Druhé místo získala Kristýna Pavlíčková z Erpetu (+11), o třetí místo (+12) se podělily Hana Ryšková z Beskydského GK a Kateřina Sluková z GC Olomouc. 
Turnaj řídili Dalibor Procházka a Jiří Kaminský za asistence Rostislava Mechúra.

konečné Top 10:

Sobota – 2. kolo
V druhém turnaji nejvyšší české individuální soutěže Czech Golf Amateur Tour 2013 jsou po dvou kolech v čele Jiří Korda z Beskydského GK  a Kristýna Pavlíčková z GC Erpet Praha. 
Turnaj probíhá na nádherném hřišti Park GC Ostrava v Šilheřovicích.

Jiří Korda (-3) vede o dvě rány před Danielem Suchanem z Black Bridge (-2) a Vojtěchem Dostálem (+2), také z Black Bridge.
Kristýna Pavlíčková (+4) vede o dvě rány před dvojicí Barbora Stachová z GC Ostrava a Klára Kaminská z Beskydského GK (obě +6).

Výsledky

Odkazy: .. Park GC OstravaHřiště na satelitní mapěŽebříček CGAT 2013

 

.

Počet přečtení: 1 941
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017