ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

CGAT Mladá Boleslav – vítězí Zach a Šteindlerová

13.05.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Od tropických veder po sibiřskou zimu zažili hráči CGAT během tří kol druhého turnaje Czech Golf Amateur Tour v Mladé Boleslavi. Ve třech kolech  zažili až patnáct stupňů  rozdílu.

První místa patřily teenagerům. Své druhé vítězství v CGAT  získal šestnáctiletý Šimon Zach (-6) před Ondřejem Lieserem (-5)  a Vítkem Novákem (-4).
V ženské soutěži zvítězila poprvé v kariéře patnáctiletá Johanka Šteindlerová (+1), před Marií Luňáčkovou (+2) a Kateřinou Krásovou (+3).

V mužské soutěži rozhodla o vítězi dramatická koncovka. Na poslední jamce poslal Ondra Lieser mocným drivem míč až na green a puttoval do eagle. Pokud by proměnil, šel by se Šimonem Zachem do rozehrávky. Osmimetrový putt minul jamku o několik centimetrů a Lieser skončil druhý.
Šimon Zach  si však vítězství plně zaslouži, předvedl totiž zcela bezchybné poslední kolo. Hrál pouze berdíky a pary a skončil pět ran pod parem hřiště.
Dvě kola vedoucí Vítek Novák zahrál v posledním kole +1, což na finišující Zacha a Lieserea nestačilo. Skončil třetí. Novák v prvním kole zahrál skvostných 65 úderů a vylepšil rekord hřiště, který doposud držel manažer resortu, aktivní špičkový hráč  Roman Svoboda.

V ženské soutěži podobně šéfovala první dvě kola Lucie Hinnerová. Poslední kolo však důkladně zmastila, donesla 80 ran a spadla na konečnou osmou pozici (+7).  První tři hráčky donesly v posledním kole shodně 73 ran, a tak rozhodoval náskok z předchozích kol.
Za pozornost stojí výkon mladinké Kláry Kaminské, která na druhé jamce posledního kola zahrála Hole in One. Také díky tomu skončila na vynikajícím čtvrtém místě.

 

Kompletní výsledky

Počet přečtení: 2 323
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017