Cestovní kancelář Luxury Travel Vám představuje golfovou dovolenou s pobytem na zaoceánské lodi

19.02.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Je-li golf Vaším životním stylem, rádi cestujete, poznávání a dobrodružství Vás naplňuje, dovolte, abychom Vám představili nový způsob, jak prožít golfovou dovolenou. Spojte si plavbu zaoceánskou lodí s hrou golfu. Prožijte nevšední dny na moři a zahrajte si golf na nejrůznějších světových hřištích, z nichž má každé svoji originální polohu, nezaměnitelnou scenérií a klade na hráče jiné nároky.

Plavba luxusní lodí ideálně kombinuje všechny výhody pobytového i poznávacího zájezdu. Během relativně krátké doby můžete navštívit několik zemí. Zavazadla přitom stačí zabalit a vybalit pouze jednou. Vaše věci zůstávají pěkně v bezpečí Vaší komfortní kajuty a Vy přitom můžete objevovat kouzlo proslulých světových přístavů nebo si zahrát golf na hřištích dle Vaší trasy.

Tuto novinku, zprostředkovanou přes Cestovní kancelář Luxury Travel, nabízíme od třech německých rejdařství: AIDA Cruises, TUI Cruises a Happag Lloyd Cruises.

Speciálně připravené trasy plaveb se zaměřením na golf, jsou vybrány tak, abyste měli možnost každý den hrát na jiném hřišti.

K plavbám Vám nabízíme golfové balíčky, které si zakoupíte k Vaší plavbě. Jejich součástí jsou green fees včetně rezervovaných časů her na hřištích uvedených v balíčku, transfery z přístavu na hřiště a zpět, občerstvení během hry, cvičné míčky, vozík na golfové hole, profesionální a zkušený golfový doprovod. U každé z nabídek je uveden minimální handicap, který musí hráč splňovat. Nabídka rejdařství zahrnuje u vybraných plaveb i organizované GOLFOVÉ TURNAJE. Počet účastníků je omezen tak, aby byl zaručen skvělý zážitek.

Pro zpestření času stráveného na palubě, jsou lodě vybaveny golfovým simulátorem, nebo Outdoor Drivige Cage, který můžete za poplatek využít.

Na všech lodích se domluvíte německy nebo anglicky. Každé z těchto rejdařství má svůj vlastní styl a způsob prožití Vaší dovolené je rozdílný. Nejluxusnější z nabídnutých rejdařství je Happag Lloyd Cruises, u kterého servis poskytovaný hostům hraje nejpřednější úlohu. Jejich flotila zahrnuje čtyři lodě, z nichž dvě jsou takzvané expediční. Tzn., že trasy plaveb a míst, která navštívíte, jsou naprosto exklusivní a výjimečná. Plavbu doprovázejí specialisté na jednotlivé destinace, kteří poskytují odborné přednášky.

Lodě samotné jsou vyznamenány oceněním za poskytování největšího prostoru na lodích pro pasažéry, ve srovnání s konkurencí. Zde pocit stísněnosti nepoznáte. Počet pasažérů na palubě nepřekročí 200 – 400 osob, dle typu lodi. Budete hýčkáni prvotřídní kuchyní a kvalitními službami. Cena plavby zahrnuje nejen ubytování v rezervovaném typu kajuty, ale i plnou penzi včetně A- la- carte restaurací, nápoje v mini baru Vaší kajuty, přístavní taxy a spropitné. Atmosféra na lodích Europa a Hanseatic je velmi exkluzivní, a proto je zde předepsán i společenský oděv. Loď Europa a Europa 2 jsou vybaveny golfovým simulátorem.

Rejdařství AIDA Cruises disponuje 11 loďmi, na nichž má místo 1200 až 2200 pasažérů, dle typu lodi. Styl a atmosféra je ležérní, společenskou garderobu zde nebudete potřebovat. Každý rok přibude do společnosti nová lod´, což garantuje nový a moderní komfort lodí. Rodiny s dětmi jsou vítány, k dospozici jsou dětské kluby a také je nabízeno hlídaní Vašich dětí. Sport zde hraje primární roli a nabídka je rozmanitá. Golf, potápění, jízda na kole, jogging, nebo moderní fitness centra. Rozmanitou nabídku hýčkání najdete ve Spa centrech.

Během celého dne je nabízen zábavný program, sportovní aktivity a večerní vyžití. V každém přístavu Vás čeká široká nabídka organizovaných výletů s různou tématikou. Lodě nabízejí několik bufetových restaurací, ale také exklusivnější restaurace A-la-carte, které jsou za příplatek. Cena plavby zahrnuje ubytování v rezervovaném typu kajuty, plnou penzi, nápoje k jídlu, přístavní taxy a spropitné. Většina lodí je vybavena golfovým simulátorem, nebo přinejmenším golfcage, který je za příplatek.

Rejdařství TUI Cruises je součástí evropské cestovní kanceláři TUI. Mottem tohoto rejdařství je vyhovět přání hostů tak, aby se každý z nich cítil co nejlépe. V nabídce jsou čtyři lodě, z nichž dvě jsou nově postavené a nabízejí nejmodernější vybavení lodi. Počet pasažérů se pohybuje dle typu lodi od 1900 až 2500.

Ležérní atmosféra, zábava během celého dne i večera. Rodiny s dětmi jsou nedílnou součásti tohoto rejdařství. Milovníky sportu osloví fitness centra, která jsou situována s výhledem na moře a vybavena moderními přístroji.

Nechte se hýčkat ve Spa centrech širokou nabídkou procedur, včetně beauty služeb. Několik bufetových, ale i A- la- carte restaurací, bister a barů zajisté nadchnou svou kuchyní. Ať steak, humr, těstoviny nebo sushi, tyto kulinářské zážitky Vás zajisté osloví. Každodenní nabídka výletů z přístavu destinací, které během plavby navštívíte, Vám zajistí prožítí vyjímečných dnů dovolené. Koncept tohoto rejdařství je ojedinělý tím, že cena zahrnuje nejen ubytování v rezervovaném typu kajuty, plnou penzi, přístavní taxy a spropitné, ale také veškerou konzumaci většiny nápojů během celého dne na všech místech lodi.

V Cestovní kanceláři Luxury Travel najdete specialisty, kteří znají rejdařství a lodě osobně, čerpejte z jejich zkušeností, rádi Vám poradí s výběrem rejdařství a lodi, které bude odpovídat Vašim požadavkům a představám.

Kontakt:

Nabídku plaveb najdete na www.luxury-travel.cz

Luxury Travel s.r.o.,Radlická 1g,150 00 Praha 5

Tel.: +420 234 802 215

Email: info@luxury-travel.cz