VanovaSideri210

Šideri Váňová

Ladies European Tour – 2018 Lalla Aicha Tour School Pre-qualifier A, Marakéš (16. – 19.11.2017, časový posun -1 hodina)

Pátek – 2. kolo
Druhé kolo začala Váňová fantasticky. V první devítce hrála čtyři birdie a jedno bogey. V polovině kola byla tři údery pod parem.  Druhá devítky už tak úspěšná nebyla. Dvě birdie, dvě bogey a jedno double bogey snížily skore na konečných 71 ran, jednu pod par. Stále je to skvělý  výsledek. Po druhém kole udržuje Váňová první místo.

Lucie Hinnerová hrála dvě birdie, tři bogey a jedno double bogey. S celkovým skore +4 je v zóně postupu, na 23. místě.
Do konečné kvalifikace postoupí 27 hráček a dělená místa.

“Jsem v půlce turnaje a zatím 4 rány nad par, ale stále mám ještě dvě kola před sebou,” hodnotí Hinnerová průběh turnaje na svém Facebooku.

Leaderboard

Skorkarta Šideri Váňové – 2. kolo

KoreVanova2b

*

VanovaSideri10

Čtvrtek – 1. kolo
Šideri Váňová zahájila kvalifikaci nejlepším možným způsobem. Na první devítce hrála dvě birdie a jedno bogey. V druhé devítce přidala tři birdie a po dohrání osmnácti jamek je s výsledkem 68 ran v čele kvalifikace, na 1. místě (-4).

Lucie Hinnerová odehrála první kolo s výsledkem 75 ran, tři nad par. Jsou v tom dvě birdie, tři bogey a jedno double bogey. Výsledek ji zařadil na 23. místo (+3)

Úvod
České profesionálky Šideri Váňová a Lucie Hinnerová se v Marakéši účastní první kvalifikace na LET 2018. Úspěšné hráčky postoupí do Final Qualifier, která se koná 16. – 20. prosince opět v Marakéši, souběžně na dvou hřištích Amelkis a Samanah.

Na přihlašovací listině je aktuálně 49 hráček. Počet postupujících bude oznámen po prvním kole.

Obě české hráčky stejnou kvalifikaci již hrály loni a byly úspěšné, postoupily do Final Stage. Váňové skore bylo 75,80,80,72 +19 a skončila na 24. místě, Hinnerová hrála 78,81,74,78 +23 a skončila na 31. místě.

Ředitelem kvalifikačního turnaje je český mezinárodní rozhodčí Michael Jon.

Odkazy:  PalmGolf Ourika    Hřiště na satelitní mapě     Stránky turnaje   Loňské zpravodajství na Golf.cz www Lucie Hinnerové    www  Šideri Váňové    FB Lucie Hinnerové     FB Šideri Váňové *