ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Česká ekipa pro Czech Open kompletní

15.08.2010 | Michael Jon | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Posledním českým jménem ve startovní listině nadcházejícího Czech Open 2010 v Prosper Golf Resortu Čeladná je Ondřej Lieser. Hráč Golf and Spa Kunětická hora se do turnaje dostal díky svému umístění na Mezinárodním mistrovství České republiky v Mariánských lázních.

Český reprezentant Ondřej Lieser má letos velmi dobrou sezónu. Zvítězil v prvním turnaji Czech Golf Amateur Tour na Kunětické hoře a následně zde zahrál rekordní skóre – 64 ran! Byl také velmi blízko úspěchu na nedávném Mezinárodním mistrovství Rakouska, kde pouze fatální chyba na sedmé jamce ho připravila o medailové umístění.
Na Mezinárodním mistrovství České republiky v Mariánských Lázních obsadil páté místo jako druhý nejlepší z českých hráčů.  „Bude to pro mne obrovský zážitek a velká zkušenost,“ radoval se ze startu na Czech Open 2010 Ondřej Lieser. „Už se moc těším až do Čeladné přijedu. Jsem teď sice po mistrovství trochu unavený, ale trochu si odpočinu a v úterý bych už chtěl hrát tréninkové kolo. Nemůžu se dočkat…“ Ve startovním poli se tak objeví 16 českých hráčů.

Czech Open 2010 – profesionálové: Viktor Skalle, Petr Skopový, Ondřej Lébl, Marek Nový, Martin Rudecký, Lukáš Tintěra, Jiří Štryncl, Robert Schovánek, Stanislav Matuš a Petr Zíma.

Czech Open 2010 – amatéři: Filip Mrůzek, Martin Příhoda, Jakub Švarc, Jan Ryba, Ondřej Lieser a Petr Gál jr.

foto © Antonín Krčmář

Počet přečtení: 1 087
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017