Češi na MM Slovinska 2014

23.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

MM Slovinska 2014 muži medaile

Mezinárodní mistrovství Slovinska, muži Bled, ženy Lublaň (22. – 24.5. 2014, bez časového posunu)

Muži Bled – sobota – 3. a 4. kolo
Mistrem Slovinka se stal Němec Ryan Lloyd (-6). K vítězství mu pomohl především výsledek třetího kola 66 ran. Stříbro získal Čech Michal Pospíšil (-5), domácí bronz Tim Gornik (5). Pro porovnání: Tim Gornik si loni z Karlových Varů odvezl zlato z MMČR na rány, kde byl Pospíšil třetí. Bramborovou medaili za čtvrté místo má další Čech Vojtěch Kostelka (-2). Do Top 10 se vešel ještě Šimon Zach.

Konečné top 10 a čeští hráči:

 

Ženy Lublaň – 3. a 4. kolo
Mistrovský titul si ze Slovinska odváží Italka Vírginia Elena Carta  (-2).  Nejlépe umístěnou českou hráčkou je Hana Ryšková na 6. místě (+10).

Top 10 a české hráčky:

 

Muži Bled – 2. kolo
V druhém kole začal úřadovat aktuální  Mistr České republiky na rány Slovinec Tim Gornik. Dnes zahrál 67 ran a posunul se do čela výsledkové listiny. Vedení sdílí s Italem Rocco Sanjustem (-4). 
Lídr prvního kola Čech Dominik Pavouček hrál o dvě rány hůře a celkový skore -2 se odsunul na 4. pozici. Do první desítky se ještě vešli Michal Pospíšil a Vojtěch Kostelka (oba E).

Podle fotografií z Facebooku lze usuzovat, že v Poháru Národů získaly mužské české týmy dvě místa. Web slovinské federace je však tradičně skoupý na jakékoli aktuální  informace.

Top 10 a čeští hráči druhého kola:

Ženy Lublaň- 2. kolo
Hana Ryšková hrála o dvě rány hůře a odsunula se ze třetího na páté místo (+2). Stejně tak ostatní tři české hráčky ztratily několik pozic. Do čela pořadí se posunula Švýcarka Kim Metraux (-3) a odsunula na druhé místo vedoucí hráčku prvního kola Italku Carta (E). Metraux je jediná hráčka pod parem hřiště.

Top 10 druhého kola a české hráčky:


Muži – Bled – 1. kolo
Čeští reprezentanti po prvním kole dominují. Vede Dominik Pavouček (-2) a na třetím místě je Václav Lébl (-1)

Top 10 prvního kola a čeští hráči:

 

Ženy – Lublaň – 1. kolo
Po prvním kole vede Italka Virginia Carta (-4).  Hana Ryšková (E) je na třetím místě, další Češkou je Kateřina Dolečková na 11. místě.

Top 10 prvního kola české hráčky:

 

.