Češi na MM Německa

27.07.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky

DGV – Mezinárodní mistrovství Německa mužů, Hamburg, Německé (24. – 27.7.2014, bez časového posunu)

Neděle – poslední kolo
Nejlépe umístěným Čechem je Šimon Zach, která zahrál skvělé třetí a čtvrté kolo (75,72,67,69, -5)). Skončil na 22. místě. Václav Lébl obsadil konečnou 49. příčku (+3). Michal Pospíšil neprošel cutem.
Mistrem Německa se stal domácí hráč Paul Yannik (18).

Pátek – 2. kolo
Nejlépe hrajícím Čechem je Václav Lébl 39. místě(+1). Šimon Zach je na 60. místě (+3). Nedaří se Michalovi Pospíšilovi, který se skore +14 neprojde cutem .
Vede Ital Renato Paratore (-9).

Čtvrtek – 1. kolo přerušeno
První kolo zůstalo kvůli špatnému počasí nedohráno.  Václav Lébl přerušil po 14 jamce se skore +2 a je na průběžném 52. místě. Plný počet jamek stihl odehrát Šimon Zach. Za osmnáct jamek zahrál šest bogey a tři birdie a se skore +3 je průběžném 63. místě. Michal Pospíšil má také odehraný plný počet jamek a je na 73. pozici (+4). Lídrem v klubovně je Němec Nicolai von Dellingshausen (-4).

Před turnajem:
Na mužský šampionát našich západních sousedů poslala ČGF Václava, Lébla, Michala Pospíšila, Šimona Zacha a kapitána Petra Macka.  Hraje se na hřišti GC Hamburg Wendlohe od čtvrtka 24. do neděle 27. července. Po dvou kolech provede pořadatel cut pro 60 nejlepších hráčů.

Hraje se na hřišti GC Hamburg Wendlohe s parem 72 a délkou 5.885 metrů.

Na loňském mistrovství exceloval Michal Pospíšil, který po druhé kole dokonce vedl. Skončil na skvělém 11. místě.

Odkazy:GC Hanburg WendloheHřiště na satelitní mapěStránky mistrovstvíLoňské zpravodajství na Golf.cz